Obniżona cena! Kod otyłości. Sekrety utraty wagi Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Kod otyłości. Sekrety utraty wagi

01556376

Autor: Jason Fung

Wydawnictwo Vital

The Obesity Code: Unlocking the Secrets of Weight Loss

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  -50%

  Cena katalogowa:

  49,40 zł

  Nasza cena:

  24,70 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.
  Dzięki tej książce poznasz przyczyny powstania epidemii otyłości i zrozumiesz dlaczego nasze dotychczasowe starania, aby jej zaradzić były skazane na porażkę. Autor prezentuje najnowsze wyniki badań nad odżywianiem i dostarcza praktycznych porad, które pomogą w schudnięciu oraz w wyeliminowaniu cukrzycy typu 2. Poznasz pięciostopniowy program terapii zmierzającej do wyeliminowania otyłości poprzez odzyskanie równowagi hormonalnej we krwi bogatej w insulinę. Dowiesz się dlaczego diety nie działają i poznasz wytyczne, które obejmują zmniejszenie ilości cukru i rafinowanych ziaren oraz dodanie zdrowego tłuszczu i błonnika. Okresowy post także jest skutecznym sposobem na pozbycie się insulinooporności bez negatywnych efektów diet niskokalorycznych. Koniec z nadwagą i cukrzycą.
  EAN
  ISBN978-83-65404-90-9
  Rok wydania2017
  Numer wydania1
  Format14,5 x 20,5 cm
  Ilość stron384
  Oprawamiękka

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Kod otyłości. Sekrety utraty wagi

  Egz. ekspozycyjny - Kod otyłości. Sekrety utraty wagi

  Dzięki tej książce poznasz przyczyny powstania epidemii otyłości oraz praktyczne rady, które pomogą w schudnięciu oraz w wyeliminowaniu cukrzycy typu 2.