Obniżona cena! Głód tlenowy - przyczyna wielu chorób Powiększ

Głód tlenowy - przyczyna wielu chorób

010011161

Autor: dr Robert A. Buist

Wydawnictwo Vital

Sauerstoffmangelsyndrom: Eine Aufgabe für Enzym-Hefezellen

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

24,70 zł

Przewlekła hipoksja, czyli niedobór tlenu w tkankach, jest powodowana zaburzeniami funkcjonowania mitochondriów stanowiących centra energetyczne komórek. Stanowi ona przyczynę występowania chorób takich jak cukrzyca, choroba Parkinsona, Alzheimera, schorzenia neurodegeneracyjne, sercowo-naczyniowe, neurozy czy zespół przewlekłego zmęczenia. Autor wyjaśnia, co uszkadza mitochondria przy pomocy jakiej terapii można temu przeciwdziałać. Dzięki niemu uświadomisz sobie, jak wielką rolę w walce z wolnymi rodnikami odgrywają antyoksydanty, poznasz zbawczą moc preparatu opartego na młodych komórkach drożdży oraz nieoczywiste związki pomiędzy procesami zachodzącymi w ciele, takie jak wpływ syntezy kwasu mlekowego na występowanie nerwic lękowych. Dotleń ciało, zyskaj zdrowie.
EAN9788365404480
ISBN978-83-65404-48-0
Rok wydania2017
Numer wydania1
Format12 x 16,5 cm
Ilość stron140
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-03-27

Polecam

Jestem zapracowaną matką próbującą powiązać obowiązki zawodowe z prowadzeniem gospodarstwa domowego. To niełatwe zadanie do niedawna odciskało piętno na moim zdrowiu. Nie miałam czasu na dbanie o swoje ciało, a ono coraz częściej mówiło kategorycznie DOŚĆ. Dzięki poradom zawartym w tej znakomitej książce mogę znowu stawiać czoła wyzwaniom codzienności bez podupadania na zdrowiu. Zarówno moja rodzina jak i współpracownicy dostrzegają metamorfozę, jaką przeszłam w ciągu ostatnich dwóch tygodni i są pod ogromnym wrażeniem. Właściwie… tak jak i ja!

  Oceń 
  2018-01-05

  Nie warte swojej ceny

  Książka jest broszurą reklamującą pewien produkt. Nie polecam.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Głód tlenowy - przyczyna wielu chorób

   Głód tlenowy - przyczyna wielu chorób

   Ta książka udowadnia, że każdy człowiek może samodzielnie wyeliminować powyższe zjawisko powodujące powstawanie chorób cywilizacyjnych.