Obniżona cena! zywnosc probiotyczna Powiększ

Żywność probiotyczna. Neutralizacja chemii i konserwantów w pożywieniu oraz sposób na powszechne choroby

01558139

Autor: Donna Schwenk

Wydawnictwo Vital

Cultured Food for Health: A Guide to Healing Yourself with Probiotic Foods

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-49%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

20,04 zł

Autorka ujawnia związek pomiędzy pozbawioną równowagi florą jelitową i dolegliwościami takimi jak nadciśnienie, alergie, depresja, autyzm, zespół jelita drażliwego i wiele innych. Instruuje, jak się ich pozbyć spożywając probiotyczne produkty – kefir, kombuchę i kiszone warzywa. Stosując opracowany przez nią program żywieniowy możesz zalać swój organizm miliardami pożytecznych bakterii, które zneutralizują chemiczne związki w ciele i pozwolą mu uzdrowić się w naturalny sposób. Znajdziesz tu ponad 100 przepisów na proste i smaczne potrawy zawierające probiotyczną żywność, od koktajli po desery. Poznasz również przydatne informacje dotyczące korzystnych właściwości prebiotyków takich jak jabłka, brokuły, cebula czy miód. Naturalna żywność gwarancją zdrowia!

EAN9788365404190
ISBN978-83-65404-19-0
Rok wydania2016
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron324
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-07-13

Poznaj siłę dobrych bakterii :)

Alergia to prawdziwy potwór wysysający radość z każdego dnia. Ze swoją bestią zmagałam się od dziecka a z każdym kolejnym rokiem czułam, jak mój niewidzialny nieprzyjaciel rośnie w siłę. Dzięki tej książce zrozumiałam, że sama byłam po części odpowiedzialna za swój opłakany stan, ponieważ nieustannie zalewałam własne ciało pokarmami, które niszczyły „dobre bakterie” w moim ciele. Teraz wiem, jak wprowadzić program naprawczy i już po kilku dniach stosowania żywności probiotycznej odczuwam zauważalną różnicę. Jestem podekscytowana całkowitym wyeliminowaniem alergii, które już wkrótce z pewnością nastąpi.

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Żywność probiotyczna. Neutralizacja chemii i konserwantów w pożywieniu oraz sposób na powszechne choroby

    Żywność probiotyczna. Neutralizacja chemii i konserwantów w pożywieniu oraz sposób na powszechne choroby

    Autorka ujawnia związek pomiędzy pozbawioną równowagi florą jelitową i dolegliwościami takimi jak nadciśnienie, alergie, depresja, autyzm, zespół jelita drażliwego i wiele innych.