Obniżona cena! Amulety, zaklęcia i rytuały Białej Magii Powiększ

Amulety, zaklęcia i rytuały Białej Magii

01001891

Autor: Ray T. Malbrough

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

24,70 zł

Autor udowadnia, że Biała Magia jest dostępna dosłownie dla każdego, niezależnie od wieku, przekonań czy wrodzonych zdolności. Wystarczy, że oprzesz się na jego wieloletnim doświadczeniu i samodzielnie wykorzystasz najskuteczniejsze zaklęcia, stosowane od blisko dwóch stuleci. Dzięki nim ochronisz swoich najbliższych przed negatywnymi oddziaływaniami oraz zapewnisz pomyślność wszelkich rozpoczynanych przedsięwzięć. Doświadczysz proroczych snów i znajdziesz niezawodne sposoby na pozytywne rozstrzygnięcie spraw prawnych. Poznasz rytuały na znalezienie wymarzonej pracy czy miłości. Wszystkie prezentowane techniki magiczne są nie tylko skuteczne, ale równie proste i w pełni bezpieczne. Pozostaje zadać sobie najważnNie musisz być czarownicą, żeby używać zaklęć, rytuałów i amuletów. Natomiast gdy odpowiednio je zastosujesz, mogą Ci pomóc w załatwieniu trudnych spraw i rozwiązaniu od dawna nękających Cię problemów. Autor książki „Amulety, zaklęcia i rytuały białej magii” udowadnia, że białą magię może wykorzystać każdy. Dzięki zamieszczonym w książce sposobom ochronisz siebie i najbliższych przed negatywnymi wpływami z zewnątrz. Z pomocą opisanych rytuałów zapewnisz sobie pomyślność w miłości czy w zdobyciu nowej pracy. Do pozytywnych celów wykorzystasz też receptury na kadziła, oleje, proszki i magiczne płyny. Dodatkowo poznasz przydatne ludowe zaklęcia oraz magię laleczek.

Jeżeli wątpisz w działanie białej magii, przetestuj porady zawarte w książce i sam obserwuj ich pozytywny wpływ. Wykorzystaj najskuteczniejsze zaklęcia, które są stosowane od blisko dwóch stuleci.

W czym magia może dzisiaj Tobie pomóc?iejsze pytanie: w czym magia może dzisiaj Tobie pomóc?

EAN9788381712705
ISBN978-83-8171-270-5
Rok wydania2019
Numer wydania2
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron168
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-08-29

Magia na codzień

Książka jest przemyślana, materiał zaprezentowany przejrzyście i konkretnie bez przydługich wywodów, co sprawia, że treść wręcz się „pochłania”. W przekazywanej treści czuć fachowość i doświadczenie. Została ona ujęta w 10 rozdziałach, z których każdy zawiera mniejsze podrozdziały. Autor przekazuje w niej swoje doświadczenie i opiera ją na swojej praktyce. Uchyla rąbka tajemnicy magii pozytywnej, która ma na celu wspieranie nas w codziennym życiu, bez szkody dla innych osób i istot.
Magia może być pomocna w wielu sprawach, jednak nie można jej postrzegać jako panaceum na wszelkie problemy, które będą się pojawiać na naszej drodze zawsze. Chcąc ją praktykować w dzisiejszych czasach, trzeba znać jej zasady. Jak w każdej dziedzinie życia, tak i w magii należy znać podstawy, by móc praktykować ją bezpiecznie i świadomie.
Problemy zawsze będą się pojawiać i nie trzeba magii, by je rozwiązać. One uczą nas czegoś nowego, wzmacniają i pozwalają cierpliwie podążać do przodu. Autor potwierdza, że możemy dzięki niej zrealizować marzenia a „źródłem większości problemów, jakie pojawiają się w naszym życiu, jest nasza lekkomyślność.” To samo dotyczy magii. Tu warto zapamiętać ważną zasadę, że „wszystko, co robisz, prędzej czy później do ciebie wróci”. Kierując się tym prawem, mając na uwadze wszystkie żyjące istoty i wysyłając pozytywne wibracje możemy się spodziewać skutecznych i bezpiecznych efekt

http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/01/68-amulety-zaklecia-i-rytuay-biaej-magii.html

 • 4 z 4 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2013-11-20

Hoodoo to nie voodoo!

Hoodoo kojarzyło mi się zawsze z podrzynaniem łbów kurczakom i wskrzeszaniem czarnoskórych zombie. Jak większość osób myliłem je bowiem z voodoo (które notabene nie ogranicza się do dwóch powyższych czynności). O ile jednak voodoo może budzić mieszane uczucia (bardzo często generowane przez mylny wizerunek znany z filmów grozy), o tyle hoodoo jest dobre jak zimna woda w upalny dzień i czyste jak samochód wyjeżdżający z myjni. Jest to kwintesencja dobrej magii. Przekonała mnie o tym ta książka. Dzięki niej zrozumiałem, jak wiele jest narzędzi poprawy naszego losu, z których z reguły nie korzystamy. Pora to zmienić!

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2017-12-08

Zla

Ksiazka dobra, ale na realia polskie totanie bezuzyteczna. Polowy ziol i korzeni nie mozna zakupic nawet w internecie.

 • 0 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-03-02

Świetna rzecz!

Przyznaję, że niektóre praktyki nie były mi znane, dlatego z chęcią czytało mi się tę pozycję, bo dzięki temu poszerzyłam swoją wiedzę. Dlatego ta książka jest odpowiednia również dla osób lepiej obeznanych z tematem, jednak „świeżaki” też powinny się z nią zapoznać. Znakomita książka z piękną okładką, od której ciężko oderwać wzrok. Mnóstwo formuł, mnóstwo rytuałów, a całość opisana w bardzo przystępny sposób. Czego chcieć więcej w przypadku tej tematyki? Mamy konkrety i to najważniejsze. Jedna z lepszych książek o tej tematyce, które miałam okazję czytać. Polecam jak najbardziej!

http://www.sheti-shetani.blogspot.com/p/blog-page.html


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Amulety, zaklęcia i rytuały Białej Magii

  Amulety, zaklęcia i rytuały Białej Magii

  Jeśli obawiasz się, że ktoś rzucił urok na Ciebie, książka ta podsunie Ci kolejne znakomite rozwiązania.