Obniżona cena! Rak to nie choroba a mechanizm uzdrawiania Powiększ

(Ebook) Rak to nie choroba a mechanizm uzdrawiania

010011266E

Autor: Andreas Moritz

Vital

24 godziny


  Zobacz książkę 42,84 zł

  Ebook

  -15%

  Cena katalogowa:

  44,50 zł

  Nasza cena:

  37,83 zł

  Zaskakująca prawda na temat metod leczenia raka

  Autor udowadnia, że obecnie najpowszechniej stosowanie metody eliminowania komórek rakowych zapewniają pełen sukces terapeutyczny u zaledwie 7% pacjentów, z których większość cieszy się z nieobecności raka nie dłużej niż przez 5 lat. Co więcej, część zabiegów uśmierca więcej osób niż ratuje. Co jednak, jeśli diagnoza „rak” jest tylko pozornie straszna?

   

  Nowe spojrzenie na nowotwory!

  Dzięki tej książce uświadomisz sobie, że spontaniczne remisje nie są żadnym cudem, a komórki nowotworowe nie tylko niosą mądrość, ale i zdrowie. Poznasz mądrość natury, działanie wolnych rodników i ryzyko związane z zatorami wątroby. Będziesz także w stanie wykorzystać szereg naturalnych metod eliminowania nowotworów, do których zalicza się kurkumina, światło słoneczne, ćwiczenia fizyczne i właściwa dieta.

  EAN
  ISBN978-83-8168-002-8
  Rok wydania2018
  Rozmiar ebookEPUB-1,6 MB,MOBI-4,2 MB,PDF-1,6 MB
  Format ebookEPUB,MOBI,PDF
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Rak to nie choroba a mechanizm uzdrawiania

  Rak to nie choroba a mechanizm uzdrawiania

  Dzięki tej książce poznasz mądrość natury, działanie wolnych rodników i ryzyko związane z zatorami wątroby. Wykorzystasz naturalne metody eliminowania nowotworów, jak kurkumina, światło słoneczne czy właściwa dieta. Rak – nowe spojrzenie, nowe szanse.