Odm adzanie organizmu Powiększ

Odmładzanie organizmu. Sekrety rosyjskich uzdrowicieli

01555162

Autor: Lumira

Studio Astropsychologii

Erneuere deine Zellen. Eine russische Heilerin offenbart ihr

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

29,20 zł

Upływające lata nie muszą już oznaczać ciągłego starzenia się duszy i ciała. Procesy te możesz nie tylko powstrzymać, ale i odwrócić. Wszystko za sprawą porad zawartych w tej książce. Lumira, rosyjska uzdrowicielka, czerpiąc z bogatego źródła rosyjsko-kazachskiej tradycji, rozwinęła skuteczną metodę samouzdrawiania i samoodnowy przeznaczoną specjalnie dla ludzi Zachodu. Możesz z niej skorzystać jeśli chcesz być młody i cieszyć się długim życiem. Pomoże Ci w tym mnóstwo prostych ćwiczeń i porad, dzięki którym zregenerujesz cały organizm, zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz. Zawiera on specjalne techniki do odnowy Twojego ciała m.in. włosów, skóry czy układu pokarmowego. Zostań swoim uzdrowicielem. Marzenie o młodości już dziś może stać się rzeczywistością.

EAN9788373776050
ISBN978-83-7377-605-0
Rok wydania2013
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron216
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2014-01-05

Lumira i jej sekrety!

Każdy z nas marzy o tym by zawsze być młodym, by dobrze wyglądać i tak samo się czuć. Ludzie, jako wzrokowcy, przywiązują dużą wagę do wyglądu zewnętrznego, często po nim oceniając człowieka. Ale czy można coś zrobić by nasze komórki nie obumierały i byśmy zawsze dobrze wyglądali i dobrze się czuli?

„Potencjał posiadania młodego ciała i niezniszczalnego zdrowia jest zapisany w naszych komórkach, a klucz do niego leży w naszym umyśle – w którym upoważniamy siebie, by stać się stwórcami naszej własnej rzeczywistości.”

Tylko od nas zależy to jak będziemy się czuć, jednak zanim zaczniemy cokolwiek robić, zanim zaczniemy szukać prawdy, zanim uczynimy pierwszy krok w nowy świat, musimy sobie zadać parę ważnych pytań: jaki sens ma dla mnie pozostanie wiecznie młodym, dlaczego chcę być młody, żywotny i zdrowy oraz po co chce żyć długo. Jednak najważniejsze pytanie to: co jestem gotowy zrobić, żeby to osiągnąć!

Autorka w bardzo przystępny sposób przedstawia nam każdy z tych trzech etapów, jednak w porównaniu do innych książek, oprócz samej teorii, Lumira skupia się na dużej liczbie ćwiczeń, dzięki czemu łatwiej jest nam nie tylko zrozumieć ale i wprowadzić w życie nowe zasady, oraz szybciej zauważyć pewne zmiany. Łączy ze sobą cielesność z duchowością. Często nie zdajemy sobie sprawy z własnych kanałów energetycznych, ciał eterycznych, centrów energetycznych a są one bardzo ważne. Rozumie też ona nasze problemy i namawia nas byśmy zawsze podnieśli się i działali dalej.!

  Oceń 
  2013-11-09

  W młodym ciele młody duch? :)

  Myślę, że ta książka będzie idealna dla osób, które naprawdę chcą się za siebie zabrać i coś zmienić. Wskazówki Lumiry będą znakomitym wstępem do zmian. Wszystko zaczyna się w głowie, a potem idzie już z górki. Cieszę się, że przeczytałam tę książkę, ponieważ uświadomiła mi, że to, co stosuję na co dzień, naprawdę jest dla mnie pozytywną rzeczą. Może za dużo nowego się nie dowiedziałam, ale zawsze jakieś drobne ciekawostki w głowie zostają. Niektóre ćwiczenia z chęcią wypróbuję, a Wam polecam zapoznanie się z tym programem – na pewno Wam nie zaszkodzi.

  http://www.sheti-shetani.blogspot.com/p/parapsychologiczne-c.html

   Oceń 
   2013-10-25

   Zdrowie z Lumirą

   Dziękujemy Lumiro za tak cenne informacje! Uświadomiłaś nam, że nasze myślenie ma większy wpływ na organizm i ciało niż nam się zazwyczaj wydaje. Przemyślenia na temat starości i chorób będąc przez całe życie zdrowym i pełnym witalności na pewno nie jest łatwe! Autorka przedstawia w tej książce wiele konkretnych i praktycznych ćwiczeń, które pozwolą nam zapanować nad procesem starzenia się i przejąć nad nim kontrolę. To takie proste, a zarazem tak mądre. Już wielu naszym znajomym poleciliśmy tę książkę i oni również zauważyli na sobie korzystne działanie metod polecanych przez autorkę. Każdy z nas chce być wiecznie młody, a Lumira podpowiada tylko jak tego dokonać. Alina i Witold


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Odmładzanie organizmu. Sekrety rosyjskich uzdrowicieli

    Odmładzanie organizmu. Sekrety rosyjskich uzdrowicieli

    Upływające lata nie muszą już oznaczać ciągłego starzenia się duszy i ciała.