Rosyjski leksykon zdrowia Powiększ
EAN9788373777828
ISBN978-83-7377-782-8
Rok wydania2016
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron292
OprawaMiękka

Rosyjski leksykon zdrowia

010011126

Autor: Vadim Tschenze

Studio Astropsychologii

Vadim Tschenzes russisches Heillexikon

24 godziny + czas dostawy

Autor spisał mądrość przodków w leksykonie w postaci alfabetycznych haseł, tworząc tym samym poradnik dla każdego, kto chce samodzielnie odzyskać zdrowie.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 33 punktów lojalnościowych.


Zobacz ebooka 26,55 zł

Książka

Cena katalogowa:

39,90 zł

Oszczędzasz:

6,00 zł

Cena internetowa:

33,90 zł

Opis

Autor spisał mądrość przodków w leksykonie w postaci alfabetycznych haseł, tworząc tym samym poradnik dla każdego, kto chce samodzielnie odzyskać zdrowie. Ty również dowiesz się, jak naturalnie wzmocnić swoją odporność i poprawić zdrowie eliminując powszechne choroby i dolegliwości fizyczne. Poznasz metody na uwolnienie się z sideł nałogu, pozbędziesz się złogów i dokonasz korekty swojej bioenergii oraz detoksykacji całego ciała. Przeanalizujesz nękające Cię schorzenia oraz oczyścisz własną karmę. Usuniesz tkwiące w tobie blokady, zajmiesz się czakrami i nauczysz się pracować z aniołami poszczególnych znaków zodiaku. Dowiesz się także, jak bezboleśnie zakończyć związek i zyskasz większą kontrolę nad własnymi finansami. Sprawdzone sposoby na codzienne bolączki.

Pobierz fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-10-14

Gorąco polecam!

Jest teraz osobista moda na to, co rosyjskie. Wiem, o czym mówię, ponieważ mój brat prowadzi księgarnię i największymi hitami (prawdziwymi bestsellerami, a nie opłaconymi przez wydawców w wielkich sieciach handlowych) są te rosyjskich autorów. Ostatnio polecił mi on nowość, która rozeszła się u niego w dniu dostarczenia jej z drukarni. Po przeczytaniu tej książki, bo o niej mowa, zakupiłam ją jeszcze w internecie (nie mówcie mojemu braciszkowi) dla swoich znajomych na prezenty. Dlaczego? Bo żadna książka jaką widziałam nie zawierała jak dotychczas tak wielu bezcennych rad.

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Rosyjski leksykon zdrowia

  Rosyjski leksykon zdrowia

  Autor spisał mądrość przodków w leksykonie w postaci alfabetycznych haseł, tworząc tym samym poradnik dla każdego, kto chce samodzielnie odzyskać zdrowie.

  W pakiecie taniej