Obniżona cena! Rosyjski leksykon zdrowia Powiększ

Rosyjski leksykon zdrowia

010011126

Autor: Vadim Tschenze

Studio Astropsychologii

Vadim Tschenzes russisches Heillexikon

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Zobacz ebooka 26,55 zł

Książka

-25%

Cena katalogowa:

39,90 zł

Nasza cena:

29,93 zł

Autor spisał mądrość przodków w leksykonie w postaci alfabetycznych haseł, tworząc tym samym poradnik dla każdego, kto chce samodzielnie odzyskać zdrowie. Ty również dowiesz się, jak naturalnie wzmocnić swoją odporność i poprawić zdrowie eliminując powszechne choroby i dolegliwości fizyczne. Poznasz metody na uwolnienie się z sideł nałogu, pozbędziesz się złogów i dokonasz korekty swojej bioenergii oraz detoksykacji całego ciała. Przeanalizujesz nękające Cię schorzenia oraz oczyścisz własną karmę. Usuniesz tkwiące w tobie blokady, zajmiesz się czakrami i nauczysz się pracować z aniołami poszczególnych znaków zodiaku. Dowiesz się także, jak bezboleśnie zakończyć związek i zyskasz większą kontrolę nad własnymi finansami. Sprawdzone sposoby na codzienne bolączki.
EAN 9788373777828
ISBN 978-83-7377-782-8
Rok wydania 2016
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 292
Oprawa Miękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-10-14

Gorąco polecam!

Jest teraz osobista moda na to, co rosyjskie. Wiem, o czym mówię, ponieważ mój brat prowadzi księgarnię i największymi hitami (prawdziwymi bestsellerami, a nie opłaconymi przez wydawców w wielkich sieciach handlowych) są te rosyjskich autorów. Ostatnio polecił mi on nowość, która rozeszła się u niego w dniu dostarczenia jej z drukarni. Po przeczytaniu tej książki, bo o niej mowa, zakupiłam ją jeszcze w internecie (nie mówcie mojemu braciszkowi) dla swoich znajomych na prezenty. Dlaczego? Bo żadna książka jaką widziałam nie zawierała jak dotychczas tak wielu bezcennych rad.

Napisz opinię

Napisz opinię

Rosyjski leksykon zdrowia

Rosyjski leksykon zdrowia

Autor spisał mądrość przodków w leksykonie w postaci alfabetycznych haseł, tworząc tym samym poradnik dla każdego, kto chce samodzielnie odzyskać zdrowie.