Ulecz siebie Powiększ

Ulecz siebie. Naturalne mechanizmy samouzdrawiania

01555189

Autor: Ulrich Strunz

Wydawnictwo Vital

Wunder der Heilung: Neue Wege zur Gesundheit - Erkenntnisse und Erfahrungen

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Wszyscy posiadamy zdolność odnowy i regeneracji. Wystarczy poznać chemię organizmu i zachodzące w nim reakcje aby uruchomić system naprawczy. Na przykład jeśli będziesz spożywał odpowiednie źródła białka, będziesz energiczny, szczupły i oczyścisz tętnice. Autor opisuje podstawy nowej medycyny i wyniki najnowszych badań z dziedziny epigenetyki. Odkrywa zasady medycyny molekularnej, która bazuje na przekonaniu, że procesy starzenia zależą od równowagi witamin, minerałów, mikroelementów, aminokwasów, kwasów tłuszczowych i hormonów. Ujawnia wiele przypadków, w których nastąpiło cudowne, nie mające medycznego uzasadnienia, uzdrowienie. Podaje przykłady pozbycia się takich chorób jak astma, nadciśnienie, reumatyzm, migrena, cukrzyca, łuszczyca, rak czy SM. Możesz wszystko uleczyć.

EAN9788365404206
ISBN978-83-65404-20-6
Rok wydania2016
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron280
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-07-07

Bardzo

To bardzo wartościowa książka. Nasze ciało to chemia, a ja dopiero po tej lekturze sobie to uświadomiłam. Wystarczyło, że zmieniłam dietę i już wiem co to znaczy szczęście i optymizm. Już nie jestem wiecznie zmęczoną, niezadowoloną osobą. Bardzo sobie cenię rady autora zwłaszcza po tym, jak dzięki nim moje hormony wróciły do normy. Już nie muszę brać żadnych tabletek i czuję się wspaniale. Dzięki tej książce dogłębnie przeanalizowałam wyniki krwi i dowiedziałam się jakie witaminy i minerały muszę uzupełnić.

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Ulecz siebie. Naturalne mechanizmy samouzdrawiania

    Ulecz siebie. Naturalne mechanizmy samouzdrawiania

    Wszyscy posiadamy zdolność odnowy i regeneracji. Wystarczy poznać chemię organizmu i zachodzące w nim reakcje aby uruchomić system naprawczy. Pozwól sobie na zdrowy ruch, właściwe odżywianie i jasność umysłu.