Obniżona cena! Ulecz siebie. Naturalne mechanizmy samouzdrawiania Powiększ

Ulecz siebie. Naturalne mechanizmy samouzdrawiania

010011109

Autor: dr Ulrich Strunz

Wydawnictwo Vital

Wunder der Heilung: Neue Wege zur Gesundheit - Erkenntnisse

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-30%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

27,51 zł

Wszyscy posiadamy zdolność odnowy i regeneracji. Wystarczy poznać chemię organizmu i zachodzące w nim reakcje aby uruchomić system naprawczy. Na przykład jeśli będziesz spożywał odpowiednie źródła białka, będziesz energiczny, szczupły i oczyścisz tętnice. Autor opisuje podstawy nowej medycyny i wyniki najnowszych badań z dziedziny epigenetyki. Odkrywa zasady medycyny molekularnej, która bazuje na przekonaniu, że procesy starzenia zależą od równowagi witamin, minerałów, mikroelementów, aminokwasów, kwasów tłuszczowych i hormonów. Ujawnia wiele przypadków, w których nastąpiło cudowne, nie mające medycznego uzasadnienia, uzdrowienie. Podaje przykłady pozbycia się takich chorób jak astma, nadciśnienie, reumatyzm, migrena, cukrzyca, łuszczyca, rak czy SM.

Możesz wszystko uleczyć.
EAN 9788365404206
ISBN 978-83-65404-20-6
Rok wydania 2016
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 280
Oprawa Miękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-07-07

Bardzo

To bardzo wartościowa książka. Nasze ciało to chemia, a ja dopiero po tej lekturze sobie to uświadomiłam. Wystarczyło, że zmieniłam dietę i już wiem co to znaczy szczęście i optymizm. Już nie jestem wiecznie zmęczoną, niezadowoloną osobą. Bardzo sobie cenię rady autora zwłaszcza po tym, jak dzięki nim moje hormony wróciły do normy. Już nie muszę brać żadnych tabletek i czuję się wspaniale. Dzięki tej książce dogłębnie przeanalizowałam wyniki krwi i dowiedziałam się jakie witaminy i minerały muszę uzupełnić.

Napisz opinię

Napisz opinię

Ulecz siebie. Naturalne mechanizmy samouzdrawiania

Ulecz siebie. Naturalne mechanizmy samouzdrawiania

Wszyscy posiadamy zdolność odnowy i regeneracji. Wystarczy poznać chemię organizmu i zachodzące w nim reakcje aby uruchomić system naprawczy. Pozwól sobie na zdrowy ruch, właściwe odżywianie i jasność umysłu.