Obniżona cena! metoda dwupunktowa w praktyce jak wykorzystac energie pola serca Powiększ

Metoda dwupunktowa w praktyce. Jak wykorzystać energię pola serca

010011128

Autor: Melissa Joy Jonsson

Studio Astropsychologii

M-Joy Practically Speaking: Matrix Energetics and Living You

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Każdy z nas może dokonywać zmian w swoim zdrowiu, życiu i otoczeniu. Metodę dwupunktową, która to umożliwia, praktykują już setki tysięcy ludzi na świecie. Z książki dowiesz się, jak poradzić sobie z życiowymi wyzwaniami oraz doświadczyć szczęścia i spełnienia. Kluczem jest pole serca. To portal do wewnętrznej mocy i uzdrowienia duchowego. Z pomocą rad Autorki nauczysz się szybko w nie wchodzić, koncentrować się na nowych aspektach codzienności i obserwować przełomowe zmiany w swoim życiu. Przechodząc przez kolejne rozdziały publikacji uświadomisz sobie, że fizyka i uzdrawianie kwantowe są nie tylko zrozumiałe, ale i praktyczne. Terapia dwupunktu sprawi, że będzie Ci dane spełnić wszystkie swoje marzenia, nawet te ukryte gdzieś w podświadomości. Nauka czynienia cudów.

EAN9788373777835
ISBN978-83-7377-783-5
Rok wydania2018
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron236
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-10-18

Metoda dwupunktowa

Świetna książka dla każdego, kto chciałby wycisnąć metodę dwupunktu jak cytrynę, nie roniąc przy tym choćby kropelki bezcennego nektaru. Znalazłam w niej wszystko, czego mi dotychczas brakowało, żeby korzystać z tej techniki i już po tygodniu praktycznego stosowania porad autorki wiem, że transformacja życia może być nie tylko łatwa, ale i niebywale przyjemna.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Metoda dwupunktowa w praktyce. Jak wykorzystać energię pola serca

Metoda dwupunktowa w praktyce. Jak wykorzystać energię pola serca

Książka ukazująca opinię autorki o dokonywaniu zmian w swoim zdrowiu, życiu i całym otoczeniu, do których kluczem jest pole serca.