hooponopono hawajski rytual osiagania wewnetrznego spokoju Powiększ

Ho’oponopono hawajski rytuał osiągania wewnętrznego spokoju

01555128

Autor: Ulrich Dupree Andrea Bruchacova

Studio Astropsychologii

Das Wunder der Vergebung: Ho'oponopono - das hawaiianische R

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

29,20 zł

Ho’oponopono to najprawdopodobniej najradośniejszy sposób przywracania harmonii w życiu. Książka dostosowała pradawne hawajskie techniki do potrzeb człowieka Zachodu. Znajdziesz tu zarówno tradycyjne Ho’oponopono, jak i jego różne odmiany, w tym uwspółcześnioną i uproszczoną. Pozwoli Ci ono osiągnąć równowagę pomiędzy braniem i dawaniem. Nauczysz się wybaczać i zaakceptujesz swoje życie. Wyrwiesz się z zaklętego kręgu negatywnych myśli, które uniemożliwiały Ci pójście naprzód. Osiągniesz również samouzdrowienie, szczęście i wewnętrzną harmonię. Wydostaniesz się z roli ofiary, zrozumiesz samego siebie i weźmiesz odpowiedzialność za własny los. Wraz z transformacją nastawienia przyjdzie również polepszenie się stanu zdrowia i samopoczucia. Zmień myślenie, zmień życie!

EAN9788373776869
ISBN978-83-7377-686-9
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron208
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-11-12

Proste slowa - duży efekt!

Ho'oponopono to nie religia ale raczej styl życia i współistnienia ze wszystkim co nas otacza. Można je praktykować bez względu na poglądy, wiarę, przekonania czy wiek. Wystarczy chęć transformacji swojego życia i zrozumienie, że wszystko zależy od nas a rozwiazanie tkwi w naszym sercu. Proste słowa: "Przykro mi. Wybaczam sobie i wybaczam tobie. Kocham siebie i kocham ciebie. Dziekuję za cud" ale dla wielu osób są trudne do wypoeidzenia. Przez wiele lat nosimy w sercu urazy, złość, poczucie krzywdy albo winimy się za powstałą sytuację. Tymczasem Ho'oponopono pokazuje, ze można sobie z tym poradzić i zmienić całkowicie zarówno siebie jak i wszystko wokół. Czy jest to skuteczne? To kazdy musi doswiadczyć na sobie. Myślę, że warto.

Cała recenzja znajduje się na moim blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/11/129-hooponopono.html

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-11-04

Na hawajską nutę :)

Ho’oponopono jest trudne tylko z nazwy. Technika ta jest znakomitym sposobem poukładania sobie życia na hawajską modłę. Dzięki niej nawet w najciemniejszej chmurze możemy dostrzec promyk słońca, Co więcej, nie zmusza nas ona do żadnych wyrzeczeń, a wszystkie jej zasady idą w parze ze zdrowym rozsądkiem. Korzystam z niej od niespełna dwóch tygodni i muszę powiedzieć, że mój świat nabrał wspaniałych barw. Nie mogę się doczekać tego, co mnie czeka za kolejne dwa tygodnie. Gorąco polecam!

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię
Ho’oponopono hawajski rytuał osiągania wewnętrznego spokoju

Ho’oponopono hawajski rytuał osiągania wewnętrznego spokoju

Dzięki tej książce nauczysz się wybaczać i zaakceptujesz swoje życie. Zmień myślenie, zmień życie!