metoda dwupunktowa dla kazdego kwantowa transformacja zdrowia i swiadomosci Powiększ

Metoda dwupunktowa dla każdego. Kwantowa transformacja zdrowia i świadomości

01557086

Autor: Mircea Ighisan George

Studio Astropsychologii

WOW! wirksam Wirklichkeit erschaffen

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

29,20 zł

Metoda dwupunktowa dotyczy zmiany negatywnych przekonań, poprawy zdrowia, relacji, czy finansów. W tej książce została przedstawiona w niezwykle ciekawy i przystępny sposób. Polega ona na dotykaniu dwóch punktów na ciele, z których pierwszy odnosi się do tego, co właśnie odczuwasz, drugi natomiast, czego chciałbyś doświadczyć. W poradniku opisano najważniejsze zasady tej techniki, dzięki której własne marzenia zamienisz w rzeczywistość. Znajdziesz w niej także wiele przykładów i ćwiczeń podpartych obrazkami, które zdecydowanie ułatwią Ci lepsze jej zrozumienie i praktyczne zastosowanie. Dr Richard Bartlett stwierdził, że delikatny dotyk połączony ze skupioną myślą, bardzo często wystarcza, aby przywrócić równowagę fizyczną, umysłową i duchową. Jesteś dwa punkty od idealnego życia.

EAN9788373776593
ISBN978-83-7377-659-3
Rok wydania2014
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron160
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2014-08-21

Sposób na problemy

Mircea Ighisan George przekonuje, że metoda dwupunktowa pomaga zmienić każdy aspekt naszego życia. Dzięki niej możemy zmienić negatywne przekonania, usunąć dolegliwości, usprawnić nasz mózg, poprawić finanse, relacje międzyludzkie. Nie wyrządza krzywdy, jest bezpieczna i skuteczna. Można przekonać się o tym, szukając informacji w internecie, gdzie są świadectwa ludzi, którzy skorzystali z niej. Z pewnością jest to narzędzie niedalekiej przyszłości, które stwarza możliwości rozwoju świadomości i zaprogramowania siebie na nowe życie. Jak twierdzi sam prekursor tej metody, dr Richard Bartlett, delikatny dotyk połączony ze skupioną intencją czyli myślą, bardzo często wystarcza, aby przywrócić równowagę fizyczną, umysłową i duchową, a także wprowadzić harmonię w relacjach z innymi.

Całość tutaj: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/07/108-metoda-dwupunktowa-dla-kazdego.html

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-05-25

To naprawdę działa!!!

Ta książka powinna być lekturą obowiązkową każdego człowieka, dlatego, że zmienia nastawienie do siebie i ułatwia życie. Świetnie się ją czyta, wszystko się rozumie i łatwo wdrożyć metodę dwupunktową w codzienne życie. Napisana znakomicie, z humorem i pomysłem, co mnie niezwykle usatysfakcjonowało. Polecam każdemu, kto pragnie zmienić coś w swoim życiu i poczuć się zdrowiej i lepiej.

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię
Metoda dwupunktowa dla każdego. Kwantowa transformacja zdrowia i świadomości

Metoda dwupunktowa dla każdego. Kwantowa transformacja zdrowia i świadomości

Metoda dwupunktowa dotyczy zmiany negatywnych przekonań.