Obniżona cena! Terapia czaszkowo krzyzowa Powiększ

Terapia czaszkowo-krzyżowa. Skuteczne techniki leczenia

01001760

Autor: Bożena Przyjemska

Wydawnictwo Vital

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 29,16 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Bezbolesna i nieinwazyjna metoda integracji organizmu. Nowatorska książka, która zawiera opis Terapii Czaszkowo-Krzyżowej i wyjaśnia sposób jej działania. Zakłada ona, że pod wpływem urazów, stresu, czy traumatycznych przeżyć powstają w organizmie napięcia, które blokują jego prawidłowe funkcjonowanie. W tej publikacji znajdziesz dokładny opis, w jaki sposób można wyczuć rytm czaszkowy i jak delikatnym dotykiem usunąć napięcia. Dzięki szczegółowemu wyjaśnieniu kolejnych etapów zabiegu dowiesz się, jak uruchomić mechanizmy samoleczenia. Terapia ta skutecznie pomaga m.in. przy: kłopotach z koncentracją, nadpobudliwości u dzieci i dorosłych, stresie, bólach i zawrotach głowy, migrenach, zaburzeniach wzroku i słuchu i w wielu innych przypadkach.

EAN9788364278655
ISBN978-83-64278-65-5
Rok wydania2021
Numer wydaniaIV - dodruk
Format14,5 x 20,5
Ilość stron248
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2011-10-10

proszę o wysłanie ksążki

  Oceń 
  2011-09-16

  Byłam kiedyś na takim zabiegu - rewelacja! Chętnie więc poczytałam książkę o tej metodzie. Co mnie w tej publikacji bardzo pozytywnie zaskoczyło to fakt, że mimo zamieszczonych w niej wielu terminów medycznych jej lektura jest bardzo przyjemna a metoda wyjaśniona w sposób naprawdę prosty i zrozumiały. Ta metoda jest cudowna! A przy tym bardzo prosta. Pacjent ma za zadanie położyć się bardzo wygodnie i zamknąć oczy, reszta należy do terapeuty - np. ułożenie rąk pod głową tak, by łagodnie w nie opadła. Rękoma terapeuta potrafi wyczuć subtelny ruch płynów (mózgowo- rdzeniowego) i odpowiednio je stymulować. To uruchamia leczącą siłę własnego organizmu. Szkoda, że nie uczą o tym na studiach medycznych - a pytałam znajomego lekarza, niestety. Czytałam gdzieś o kursach, że można się tego nauczyć i robić samemu sobie samodzielnie. Polecam bardzo, może okazać się przełomem w leczeniu.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Terapia czaszkowo-krzyżowa. Skuteczne techniki leczenia

   Terapia czaszkowo-krzyżowa. Skuteczne techniki leczenia

   Terapia skutecznie pomaga przy: kłopotach z koncentracją, nadpobudliwości u dzieci i dorosłych, stresie, bólach i zawrotach głowy, migrenach i w wielu innych przypadkach.