image description Powiększ

Połączenie ze źródłem. Ulecz innych, ulecz siebie

01555152

Autor: Eric Pearl

Studio Astropsychologii

The Reconnection

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,90 zł

Nasza cena:

33,90 zł

Dr Eric Pearl to chiropraktyk, który podczas wieloletniej pracy z chorymi zaobserwował cudowne uzdrowienia swoich pacjentów. Od tej pory zobowiązał się do przekazywania informacji o procesie Rekoneksji (The Reconnection), w którym poprzez wibracyjną wymianę energii ze Wszechświatem uleczył setki ludzi m.in. chorych na raka, porażenie mózgowe czy AIDS.
Dzięki „Połączeniu ze Źródłem” możesz rozpocząć wędrówkę i nauczyć się uzdrawiania. Otwórz się na wibracyjną energię Wszechświata, poddaj się przemianie, naucz się odczuwać to, czego nie czują inni oraz doświadcz nowej świadomości i rozszerz swoje horyzonty. Pamiętaj! Uzdrawiając siebie uzdrawiasz innych, uzdrawiając innych uzdrawiasz siebie. Cuda mówią same za siebie. Nie zwlekaj i nawiąż Połączenie ze Źródłem.

EAN9788373773707
ISBN978-83-7377-370-7
Rok wydania2013
Numer wydaniaIII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron304
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2011-01-10

Ksiazke Erica Pearla polecam wszystkim zainteresowanym rozwojem energetycznym ludtzkosci i ziemi. Czestotliwosc energii pochodzacej ze zrodla, o ktorej pisze Eric Pearl jest elementem naszej ewolucji, jest to czestotliwosc energetyczna silniejsza od jakichkolwiek innych, dotychczas przez nas znanych czestotliwosci. W pierwszej czesci ksiazki poznajemy zycie Erica Pearla jako normalnego chiroterapeuty, absolutnie nie zaiteresowanego spirytualnymi tematami czy tez alternatywnymi metodami leczenia. W drugiej czesci uczymy sie, madrze i z humorem prowadzeni przez dr. Pearla, poznawyc dzialanie i skutki leczenia energia ze zrodla. Ksiazka jest madra i pelna humoru. Sama bylam na warsztatach u Dr. Pearla, potrafie przekazywac energie ze zrodla, pomoglam tym najpierw mojemu synowi a teraz lecze innych z niezwyklym wrecz skutkiem. Potwierdzam wspaniale dzialanie tej energii, nie tylko dla osob chorych, lecz rowniez dla tych, ktorzy pragne podwyzszyc swoje wibracje i przyspieszyc rozwoj na wszystkich plaszczyznach. Proponowane przez Erioca Pearla "polaczenie" - "the reconnection" - jest wielka pomoca w czasach zmian wibracji ziemi.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2009-12-07

Jakiś czas temu usłyszałam o fenomenie, jakim jest dr Pearl i jego metoda uzdrawiania. Książka jest bestsellerem na całym świecie, a autor ciągle przemierza przeróżne kraje ze swoimi wykładami. Dlatego też bez wahania kupiłam i prawie jednym tchem przeczytałam książkę. I faktycznie mogę stwierdzić, że jest niesamowita. Nie chodzi mi o metodę leczenia, tylko o to, jak autor potrafi wytłumaczyć i przekonać do swoich racji. Dzięki lekturze tej książki czuje, że moje życie powoli się zmienia, łatwiej jest mi zrozumieć pewne sprawy, a jeśli bardzo chcę to mogę odczuć energię, która we mnie drzemie, a o której dowiedziałam się dopiero po przeczytaniu książki. Zrozumiałam też niektóre kwestie z przeszłości, które były dla mnie do tej pory niezrozumiałe i nie potrafiłam ich wytłumaczyć. Teraz naprawdę mogę cieszyć się swoim życiem. Myślę, że nawet najwięksi sceptycy i pesymiści , znajdą w tej książce wskazówki dla siebie. Mam także nadzieję, że dr Pearl przyjedzie ze swoimi wykładami do Polski, to byłoby niesamowite wydarzenie dla wszystkich miłośników jego książki.


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Połączenie ze źródłem. Ulecz innych, ulecz siebie

  Połączenie ze źródłem. Ulecz innych, ulecz siebie

  Książka o procesie Rekoneksji, który uzdrawia dzięki wibracyjnej wymianie energii ze Wszechświatem.