Obniżona cena! image description Powiększ

Połączenie ze źródłem. Ulecz innych, ulecz siebie

01555152

Autor: Eric Pearl

Studio Astropsychologii

The Reconnection

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

39,90 zł

Nasza cena:

28,73 zł

Dr Eric Pearl podczas wieloletniej pracy z chorymi zaobserwował cudowne uzdrowienia swoich pacjentów. W książce dzieli się wiedzą o Uzdrawianiu Rekonektywnym (The Reconnection), którą uzyskał poprzez channeling łącząc się z Wszechświatem. Udowodniona naukowo, stała się częścią Programu Integracyjnej Medycyny i bazuje na wibracyjnej wymianie energii. Dr Pearl pomógł w ten sposób odzyskać zdrowie setkom ludzi m.in. chorych na raka, porażenie mózgowe czy AIDS. Dzięki przekazowi zawartemu w tej książce zapoczątkujesz rozwój duchowy i uaktywnisz zdolności uzdrawiające. Otwierając się na wibracyjną energię Wszechświata, naucz się odczuwać to, czego nie czują inni oraz doświadcz nowej świadomości. Pamiętaj! Uzdrawiając siebie uzdrawiasz innych, uzdrawiając innych uzdrawiasz siebie. Nie zwlekaj i nawiąż Połączenie ze Źródłem uzdrawiającej energii!

EAN9788373773707
ISBN978-83-7377-370-7
Rok wydania2013
Numer wydaniaIII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron304
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2011-01-10

Ksiazke Erica Pearla polecam wszystkim zainteresowanym rozwojem energetycznym ludtzkosci i ziemi. Czestotliwosc energii pochodzacej ze zrodla, o ktorej pisze Eric Pearl jest elementem naszej ewolucji, jest to czestotliwosc energetyczna silniejsza od jakichkolwiek innych, dotychczas przez nas znanych czestotliwosci. W pierwszej czesci ksiazki poznajemy zycie Erica Pearla jako normalnego chiroterapeuty, absolutnie nie zaiteresowanego spirytualnymi tematami czy tez alternatywnymi metodami leczenia. W drugiej czesci uczymy sie, madrze i z humorem prowadzeni przez dr. Pearla, poznawyc dzialanie i skutki leczenia energia ze zrodla. Ksiazka jest madra i pelna humoru. Sama bylam na warsztatach u Dr. Pearla, potrafie przekazywac energie ze zrodla, pomoglam tym najpierw mojemu synowi a teraz lecze innych z niezwyklym wrecz skutkiem. Potwierdzam wspaniale dzialanie tej energii, nie tylko dla osob chorych, lecz rowniez dla tych, ktorzy pragne podwyzszyc swoje wibracje i przyspieszyc rozwoj na wszystkich plaszczyznach. Proponowane przez Erioca Pearla "polaczenie" - "the reconnection" - jest wielka pomoca w czasach zmian wibracji ziemi.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2009-12-07

Jakiś czas temu usłyszałam o fenomenie, jakim jest dr Pearl i jego metoda uzdrawiania. Książka jest bestsellerem na całym świecie, a autor ciągle przemierza przeróżne kraje ze swoimi wykładami. Dlatego też bez wahania kupiłam i prawie jednym tchem przeczytałam książkę. I faktycznie mogę stwierdzić, że jest niesamowita. Nie chodzi mi o metodę leczenia, tylko o to, jak autor potrafi wytłumaczyć i przekonać do swoich racji. Dzięki lekturze tej książki czuje, że moje życie powoli się zmienia, łatwiej jest mi zrozumieć pewne sprawy, a jeśli bardzo chcę to mogę odczuć energię, która we mnie drzemie, a o której dowiedziałam się dopiero po przeczytaniu książki. Zrozumiałam też niektóre kwestie z przeszłości, które były dla mnie do tej pory niezrozumiałe i nie potrafiłam ich wytłumaczyć. Teraz naprawdę mogę cieszyć się swoim życiem. Myślę, że nawet najwięksi sceptycy i pesymiści , znajdą w tej książce wskazówki dla siebie. Mam także nadzieję, że dr Pearl przyjedzie ze swoimi wykładami do Polski, to byłoby niesamowite wydarzenie dla wszystkich miłośników jego książki.


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Połączenie ze źródłem. Ulecz innych, ulecz siebie

  Połączenie ze źródłem. Ulecz innych, ulecz siebie

  Książka o procesie Rekoneksji, który uzdrawia dzięki wibracyjnej wymianie energii ze Wszechświatem.