Karty pro a b dzie Ci dane Powiększ

Karty proś a będzie Ci dane

03555010

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

69,60 zł

Nasza cena:

45,24 zł

Jeśli pragniesz spełnienia swoich marzeń i jednocześnie wierzysz, że jutro może być lepsze niż dziś – oto karty dla Ciebie. Piękne, utrzymane w optymistycznych barwach pomogą Ci w zauważeniu, jak niewiele Ci brakuje do stanu, który mógłbyś określić mianem dobrobytu. Ich grafiki zostały opracowane specjalnie po to, by ułatwić Ci synchronizację z Prawem Przyciągania i skorzystanie z jego potencjału. Proste sentencje sprawią, że szybko osiągniesz stan ducha idealny do spełniania życzeń, a ich wyjaśnienia umożliwią Ci pełne zrozumienie każdej z tych złotych myśli. Esther i Jerry Hicks dzięki książkom pomogli już tysiącom osób w Polsce. Dzięki tym kartom pomogą Tobie w odnalezieniu prawdziwego szczęścia i samorealizacji.

EAN
ISBN978-83-7377-400-1
Rok wydania2010
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron328
Oprawapudełko

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2012-10-28

Karty te mają za zadanie przyswojenie sobie zasad Prawa Przyciągania. Jest to talia 60 kart, o wymiarach 100 x 140 mm. Każda karta jest dwustronna. Na jednej stronie znajduje się ilustracja wraz z konkretnym przesłaniem, na drugiej zaś szersze rozwinięcie tej myśli (około trzy zdania). Każdy obrazek z całej talii jest na swój sposób piękny, mimo tego, że ilustracje te są wykonane ręką amatora, może dziecka. Szata graficzna jest odpowiednio dostosowana do każdej myśli. Jedyne co mnie irytuje to brak instrukcji i trudność w przetasowywaniu kart. Ponieważ nie znalazłam żadnych wskazówek jak tych kart używać, opracowałam sobie własną strategię. Zadaje sobie jedno pytanie dziennie i wybieram losowo kartę. Jeśli ktoś nie wierzy, że te karty mogą w czymś pomóc, wybieranie losowo kart może być po prostu dobrą zabawą. Na pewno taka zabawa nastraja pozytywnie i w niczym wam nie szkodzi.

Dzisiaj wylosowałam kartę z przesłaniem: „Nigdy nie przestanę być… lub marzyć”. Jakie było moje pytanie? Tego wam nie powiem :)

 • 11 z 11 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2010-09-03

Wcześniej czytałam książki "Sekret" i "Proś, a będzie Ci dane". Żałowałam wtedy, że tak cudowne i optymistyczne treści nie zostały przekazane w bardziej optymistycznej i zgranej z treścią formie. Problemem było to, że nie sposób jest przekazać tak wspaniałe treści tylko i wyłącznie za pomocą słów. Brakowało mi barw, radości i muzyki. Na szczęście polski wydawca się zreflektował i wypuścił na rynek coś, co może z powodzeniem zastąpić każdą z wymienionych powyżej rzeczy (za wyjątkiem muzyki, oczywiście). Karty - cudowne w swej szacie graficznej i niosące głębokie przesłanie Abrahama karty, z których korzystam każdego dnia i które każdego dnia coś wnoszą do mojego życia. Jednym słowem - rewelacja.

 • 4 z 5 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2017-09-25

instrukcja

rzeczywiście brakuje instrukcji użytkowania, a tak OK, wcześniej też wyciągałam karty losowo, teraz po kolei.


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Karty proś a będzie Ci dane

  Karty proś a będzie Ci dane

  Jeśli pragniesz spełnienia swoich marzeń i jednocześnie wierzysz, że jutro może być lepsze niż dziś – oto karty dla Ciebie.