Obniżona cena! Egz. ekspozycyjny - Terapia czaszkowo-krzyżowa Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Terapia czaszkowo-krzyżowa

01556155

Autor: Bożena Przyjemska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  -50%

  Cena katalogowa:

  39,30 zł

  Nasza cena:

  19,65 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.
  Bezbolesna i nieinwazyjna metoda integracji organizmu. Nowatorska książka, która zawiera opis Terapii Czaszkowo-Krzyżowej i wyjaśnia sposób jej działania. Zakłada ona, że pod wpływem urazów, stresu, czy traumatycznych przeżyć powstają w organizmie napięcia, które blokują jego prawidłowe funkcjonowanie. W tej publikacji znajdziesz dokładny opis, w jaki sposób można wyczuć rytm czaszkowy i jak delikatnym dotykiem usunąć napięcia. Dzięki szczegółowemu wyjaśnieniu kolejnych etapów zabiegu dowiesz się, jak uruchomić mechanizmy samoleczenia. Terapia ta skutecznie pomaga przy: kłopotach z koncentracją, nadpobudliwości u dzieci i dorosłych, stresie, bólach i zawrotach głowy, migrenach, zaburzeniach wzroku i słuchu i w wielu innych przypadkach.
  EAN
  ISBN978-83-64278-65-5
  Oprawamiękka
  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Terapia czaszkowo-krzyżowa

  Egz. ekspozycyjny - Terapia czaszkowo-krzyżowa

  Terapia skutecznie pomaga przy: kłopotach z koncentracją, nadpobudliwości u dzieci i dorosłych, stresie, bólach i zawrotach głowy, migrenach i w wielu innych przypadkach.