Obniżona cena! Zwiazek ducha Powiększ

Związek ducha i materii. Naukowe dowody na istnienie rzeczywistości równoległych

010011069

Autor: Danuta Adamska-Rutkowska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 24,91 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Autorka skupia się na naukowych dowodach, które świadczą, że duch stanowi jedną z właściwości materii. Odsłania zagadkę świadomości opisując zjawiska, które odmieniły rozumienie dotychczas obowiązującego światopoglądu oraz przekazuje najnowsze wyniki badań naukowców z całego świata. Stwierdza, że jesteśmy istotami wielowymiarowymi i każdy z nas może czerpać z tego globalnego banku danych. Analizuje wiele wierzeń religijnych, które od wieków starały się kształtować świadomość duchową. Przybliża zjawiska bilokacji, telekinezy i teleportacji oraz prezentuje naukowe dowody na ich istnienie. Opisuje badania przypadków przeżyć z pogranicza życia i śmierci. Podaje liczne przykłady autentycznych kontaktów ze zmarłymi oraz ich naukowe podłoże. Odkryj nową rzeczywistość.

EAN9788373777521
ISBN978-83-7377-752-1
Rok wydania2018
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron360
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-03-15

Kwantowe sekrety

Odnoszę wrażenie, że każdy człowiek w swoim życiu spotyka się z tak zwanymi dziwnymi zjawiskami. Dzięki takim książkom jak ta, tracą one rangę dziwnych. Zyskują natomiast coraz więcej naukowych dowodów na ich istnienie w wymiarach, których nie dostrzega nasz wzrok. Autorka rozbudziła moją ciekawość, a fizyka kwantowa stała się teraz moją ulubioną tematyką.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2016-04-02

Duch i materia

W książce „Związek ducha i materii” czytelnik miał otrzymać naukowe dowody na połączenie tych dwóch „rzeczy” oraz dowody na istnienie światów równoległych. Czy rzeczywiście tak było? Moim zdaniem nie do końca. Naukowe podejście w moim odczuciu pojawiło się dopiero na ostatnich stronach, gdy autorka starała się przytoczyć szereg badań dotyczących NDE (near death experience – doświadczenie z pogranicza śmierci). Być może jest to czysto subiektywna ocena, bowiem można by polemizować, kto co uważa za naukowe podejście, ale ja w tym względzie czuję ogromny niedosyt.
„Związek ducha i materii” okazała się nie być do końca książką, na jaką się zapowiadała. Spodziewałam się otrzymać coś zupełnie innego, ale nie czuję się rozczarowana, bowiem informacje w niej zawarte naprawdę mnie zainteresowały! Widać ogromne zaangażowanie autorki w poszukiwanie materiałów źródłowych i chęć przekazania całej wiedzy czytelnikowi w odpowiedni sposób. Doktor Rutkowska posługuje się niesamowicie przystępnym i w pełni zrozumiałym językiem, co jest ogromną zaletą jej twórczości!

Cała recenzja: http://www.bookeaterreality.blogspot.com/p/parapsychologicznie-5.html


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Związek ducha i materii. Naukowe dowody na istnienie rzeczywistości równoległych

  Związek ducha i materii. Naukowe dowody na istnienie rzeczywistości równoległych

  Książka przybliża zjawiska bilokacji, telekinezy i teleportacji oraz przedstawia liczne przykłady kontaktów ze zmarłymi.