Obniżona cena! buddyjska sztuka znikania jak wznie si ponad problemy jpg Powiększ

Buddyjska sztuka znikania. Jak wznieść się ponad problemy

010011193

Autor: Ajahn Brahm

Studio Astropsychologii

The Art of Disappearing. The Buddha's Path to Lasting Joy.

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 20,66 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

24,70 zł

W naturze człowieka leży, by w obliczu jakichkolwiek trudności brać nogi za pas. Jest to jednak droga donikąd. Autor podpowie Ci jak porzucić fałszywe oczekiwania i przestać wypierać trudności, a następnie wstąpić na ścieżkę ku pełnemu zrozumieniu życia. Pozwala uwolnić się od przywiązania do przeszłości i przyszłości, dzięki czemu odkryjesz błogość chwili obecnej. Nauczy Cię również niezwykłej sztuki znikania, polegającej na medytowaniu nad wyłączaniem świadomości i zmysłów przez co inaczej spojrzysz na swoje problemy i będziesz w stanie je rozwiązać. Przedstawia także techniki medytacji i świadomego oddechu Uświadamia jakie korzyści możesz uzyskać z cierpienia oraz jak zakotwiczyć umysł, który w praktykowaniu medytacji jest największą przeszkodą. Wznieś się ponad trudności.

EAN9788373778375
ISBN978-83-7377-837-5
Rok wydania2019
Numer wydaniaIII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron184
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-06-23

Polecam


To głęboka, a zarazem bardzo praktyczna książka. Nie tylko, pomogła mi zrozumieć czym jest sfera ciszy, ale dowiedziałam się, jak z niej korzystać wykonując codzienne czynności. Jestem zabieganą mamą, która teraz już się nie gubi i wie jak poradzić sobie z trudnościami pojawiającymi się w życiu. To niezwykła publikacja, którą uwielbiam otwierać, za każdym razem na innej stronie i czytać rozdział lub dwa, ponieważ z każdego fragmentu wydobywam coś cennego dla mnie. Polecam.

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Buddyjska sztuka znikania. Jak wznieść się ponad problemy

    Buddyjska sztuka znikania. Jak wznieść się ponad problemy

    Autor podpowiada jak porzucić fałszywe oczekiwania i przestać wypierać trudności, a następnie wstąpić na ścieżkę ku pełnemu zrozumieniu życia.