Obniżona cena! Fizyka duchowa Powiększ

Fizyka duchowa. Sekrety wewnętrznej ewolucji

01558054

Autor: Barbara De Angelis

Studio Astropsychologii

Soul Shifts: Transformative Wisdom for Creating a Life of Au

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 33,41 zł

Książka

-49%

Cena katalogowa:

49,40 zł

Nasza cena:

25,19 zł

Autorka jest jedną z najbardziej wpływowych nauczycielek naszych czasów w zakresie transformacji osobistej i duchowej. Ta książka stanowi ukoronowanie jej twórczości i pozwala przyspieszyć wewnętrzną ewolucję człowieka. Dowiesz się z niej, jak wprowadzić radykalne, wibracyjne zmiany wewnętrzne, które uzdrowią Twoje relacje ze sobą, innymi i całym światem. Nauczysz się zwiększać częstotliwość własnych wibracji i zrozumiesz, dlaczego zarówno współczesna nauka jak i starożytne teksty duchowe potwierdzają, że jesteś istotą duchową, której wnętrze kreuje wszystkie doświadczenia. Poznasz ćwiczenia, dzięki którym osiągniesz wyższy stan świadomości i zaczniesz pozytywnie wpływać nie tylko na siebie, ale również na całe Twoje otoczenie. Wznieś się ponad przeciętność.

EAN9788373777408
ISBN978-83-7377-740-8
Rok wydania2015
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron440
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-05-04

Poznaj siebie

Książka jest bramą do naszego wnętrza, motywująca i pozwalająca doświadczyć prawdziwej transformacji. Jest nie tylko źródłem informacji ale także przekazem duchowym pozwalającym na doświadczenie energetyczne. Służą temu liczne ćwiczenia oparte na medytacji i wizualizacji oraz techniki pomagające zrozumieć prezentowane zagadnienia. Dzięki nim możemy praktycznie przeżywać omawiane tematy. Autorka wyczula na analizowanie odczuć, emocji, myśli w trakcie czytania, gdyż wszystko może mieć dla nas szczególne znaczenie i poruszać czułe struny naszej duszy. Jeśli coś przykuje naszą uwagę czy wywoła jakieś wspomnienie czy jakąś reakcję, może to oznaczać, że przeczytane słowa mają dla nas szczególne znaczenie i właśnie odnaleźliśmy drzwi, które prowadzą nas na kolejny szczebel rozwoju.

Książka niezwykła, duchowa i przyjazna. Skierowana do wszystkich poszukujących czegoś więcej niz tylko materialnych aspektów życia. Świetne napisana, łatwym, zrozumiałym językiem, nie przytłacza wiedzą. Daje możliwość pracy nad sobą i poznawania swojego wnętrza. Polecam!

cała recenzja na blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2016/05/240-fizyka-duchowa.html

  Oceń 
  2015-12-15

  Praktyczny przewodnik po wyższej świadomości

  Jaki jest kierunek ewolucji człowieka? Oto pytanie za milion punktów. Kiedyś wydawało się, że przyszłość leży w zbieraniu się ludzi w społeczności. Później była walka o wpływy, tworzenie rozmaitych poziomów społeczeństwa, aż w końcu doszło do rewolucji przemysłowej, po której nadszedł boom nowych wynalazków. W obecnych czasach, gdy człowiek próbuje zgłębić tajniki natury i coraz śmielej patrzy w kosmos, zapominamy o jednym ważnym komponencie. Ci wszyscy wielcy naukowcy czy politycy władający milionami istnień ludzkich są ludźmi… nieszczęśliwymi. Ta książka wskazuje, w jaki sposób nasza dusza może rozwinąć się proporcjonalnie do zmian w świecie zewnętrznym. Dzięki tej ewolucji wkroczymy na ścieżkę ku cudom, które się nie śniły uczonym.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Fizyka duchowa. Sekrety wewnętrznej ewolucji

   Fizyka duchowa. Sekrety wewnętrznej ewolucji

   Książka o uzdrawianiu relacji ze sobą oraz całym światem oraz o wewnętrznej ewolucji człowieka.