Molekuly emocji Powiększ

Molekuły emocji. Naukowe dowody na łączność ciała i duszy

01555142

Autor: Candance B. Pert

Studio Astropsychologii

Molecules Of Emotion: The Science Behind Mind-Body Medicine

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

49,90 zł

Nasza cena:

42,40 zł

Odkryj biomolekularne podstawy emocji. Dzięki zdobytej wiedzy lepiej poznasz siebie samego, innych ludzi oraz nierozerwalną więź pomiędzy Twoimi myślami, a stanem organizmu. Pionierskie badania Autorki ukazały, że występujące w ludzkim ciele związki chemiczne, neuropeptydy i ich receptory, stanowią faktyczne biologiczne podpory świadomości, przejawiając się pod postacią emocji, przekonań i oczekiwań. Mają one głęboki wpływ na to, jak reagujesz na świat i jak go doświadczasz. Badania te zapewniły dowody na istnienie biochemicznych podstaw świadomości i samowiedzy, potwierdzając to, co od stuleci wiedzą i praktykują filozofowie Wschodu, szamanie i osoby zajmujące się medycyną alternatywną. Przedmowę do tej książki napisał Deepak Chopra. Nowe spojrzenie na ludzki potencjał!

EAN9788373776845
ISBN978-83-7377-684-5
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron424
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-10-31

Emocje to potęga

Wszyscy wiemy, że istnieje coś takiego jak efekt placebo. Mamy również świadomość, że bardzo często nasz życiowy sukces zależy od nastawienia. Co więcej, nikt nie ukrywa, że walka z poważnymi chorobami, w tym również nowotworami, w równym stopniu rozgrywa się na poziomie medycznym, jak i w psychice pacjenta. Ta książka jako pierwsza w sposób w pełni naukowy wyjaśnia, co leży u podłoża naszych emocji i dlaczego powinniśmy świadomie kreować wszystko, co pojawia się w naszej głowie. Bo nasze emocje to naprawdę potęga.

 • 1 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2015-06-22

Niestety, niestety...

Niestety, książka „Molekuły emocji” nie spełniła moich oczekiwań. Nie otrzymałam wyjaśnienia bimolekularnych podstaw ludzkich emocji na takim poziomie, jakbym chciała. A zapowiadała się naprawdę dobrze – sama postać autorki wskazywała na to, że będzie naszpikowana naukowymi faktami, a objętość tylko to potwierdzała. Byłam gotowa na książkę, która będzie wymagała całkowitego skupienia, a jej odbiór będzie nieco ciężki i trudny – ale właśnie takie pozycje niosą w sobie najwięcej. Niestety, tym razem się zawiodłam.

http://www.bookeaterreality.blogspot.com/p/parapsychologicznie-5.html


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Molekuły emocji. Naukowe dowody na łączność ciała i duszy

  Molekuły emocji. Naukowe dowody na łączność ciała i duszy

  Książki pomaga w lepszym poznaniu siebie samego i innych oraz ukazuje związek pomiędzy myślami, a stanem organizmu.