Świeca z wosku różowa 10 x 1.8 cm Powiększ

Świeca z wosku różowa 10 x 1.8 cm

18160045

DRIM P.W.

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  Nasza cena:

  6,50 zł

  Świeca różowa

  Robiona ręcznie świeca z wosku naturalnego (pszczelego) o wysokiej wibracji, przeznaczona do rytuałów.
  Znaczenie
  koloru:
  Kolor różowy symbolizuje szeroko pojętą miłość, przyjaźń i harmonię. Usuwa lęk i niepokój dotyczący naszych bliskich.
  Świece w tym kolorze służą zawieraniu ugody lub wyjaśnianiu nieporozumień. Wzmacniają wiarę w siebie.
  Świeca różowa symbolizuje miłość i to za jej pomocą przywołujemy i wysyłamy miłość. To także odpowiednia komunikacja z Archaniołem Hanielem. Za Jego pomocą możemy kogoś otoczyć miłością. Ma łagodne, ale za to potężne działanie.Mowa tutaj o delikatnym różowym. Są bowiem świece o jaskrawym różowym kolorze zwanym magenta i to jest kolor Archanioła Metatrona, który daje bardzo wysoki promień świadomości. Świeca w Jego kolorze pomaga przyspieszyć pewne procesy.
  Rytuał:
   Różowe świece można spalać podczas rytuałów ułożonych tak, by umocnić miłość do samego siebie. Idealne są na wesela, jak też we wszelkiego rodzaju rytuałach emocjonalnego zawarcia związku.
  Używamy ich we wszystkich rytuałach związanych z zaprowadzeniem harmonii, miłości, uzdrowieniem  stosunków rodzinnych, partnerskich i przyjacielskich.
   miłość, przyjaźń, współczucie, relaks.
  Czakra:
  Czakra Serca
  Wielkość:
  10 x 1,8 cm
  Surowiec:
  Naturalny wosk pszczeli o wysokiej wibracji, barwiony w masie.
  Czas spalania:
  ok. 4,5 godziny
  Uwaga:
  Podczas palenia świec należy zachować szczególną ostrożność. Świecę umieszczamy w świeczniku szklanym, porcelanowym lub metalowym. Dobrze jest użyc również szklanej lub kamiennej podstawki i w żadnym wypadku nie pozostawiać palącej się świecy bez opieki.

  Informacje ogólne:
  Światło świec od stuleci towarzyszyło różnego rodzaju obrzędom, a świece z naturalnego wosku pszczelego używano podczas ważnych wydarzeń i przypisywano im magiczne znaczenie. Świece wykorzystywano do rytuałów wierząc, że potrafią wzmacniać modlitwy, wspierać intencje lub też w sposób symboliczny wskazywać drogę, jaką należy obrać w życiu.
  Świece z naturalnego wosku są najbardziej poszukiwane i cenione ze względu na swoje właściwości energetyczne. Są także popularne ze względu na swoje walory estetyczne oraz to, że ich światło potrafi wytworzyć w pomieszczeniu wyjątkowy klimat.
  Te najsilniejsze i wysokoenergetyczne wykonane są z naturalnego wosku (pszczelego, sojowego lub palmowego) i naturalnie barwione. Zazwyczaj są niewielkich rozmiarów.
  Warto pamiętać, że najsilniejsze efekty dają zabiegi robione w Pełnie i Nowie Księżyca.
  Gdy Księżyca przybywa warto skupić się na tym, co ma wzrastać – to dobry czas na odżywianie, regenerację, napełnianie Miłością, Dobrem, Obfitością, Witalnością, zdrowymi wzorcami, itd.  
  Gdy Księżyca ubywa, wszystko szybciej i łatwiej jest oczyszczać, usuwać, opróżniać oraz niwelować i odcinać.
  EAN2017660031174

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Świeca z wosku różowa 10 x 1.8 cm

  Świeca z wosku różowa 10 x 1.8 cm

  Palenie różowej świecy pomoże: kiedy będziecie mieć trudności z wyrażeniem lub docenieniem miłości.

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 37,00 zł W magazynie

   Przepiękna świeca kochanków doskonale nadaje się do magii miłosnej. Wykonana jest w całości z naturalnego wosku pszczelego barwionego w masie. Posiada bardzo wysoką wibrację. Żywioł ognia i siła symboliki nadaje rytuałowi miłości nieprzeciętną moc sprawczą. Biała świeca kochanków to bardzo silny talizman miłosny. Stosuje się ją do wszelkich rytuałów miłosnych. Najczęściej palimy ją w celu zapewnienia sobie uczucia wybranej osoby. Świeca sama w sobie jest także wspaniałą dekoracją i...

   37,00 zł
   W magazynie
  • 29,90 zł W magazynie

   Świeca PALO SANTO Naturalna świeca sojowa z dodatkiem czystego oleju Palo Santo oraz zmielonych fragmentów drewna tej rośliny. Taki rodzaj świecy jest znacznie bardziej wydajny od innych popularnych na rynku wosków. Olej Palo Santo - w 100% naturalny i czysty - pozyskiwany jest z drzewa zaliczającego się do tzw. świętych roślin, szeroko wykorzystywanych podczas szamańskich ceremonii ayahuascowych. W tradycjach amazońskich służy m.in. do oczyszczania mieszkań i ciała. Ma też silne właściwości relaksujące....

   29,90 zł
   W magazynie
  • 2,50 zł W magazynie

   Podgrzewacz zapachowy LAWENDA (tealight, tea-light)Kompozycja zapachowa świeżej lawendy i eukaliptusa oraz intrygującego aromatu piżma. Klasyczne, uzupełniające sie nuty zapachowe o kojącym, odprężającym i jednocześnie uwodzicielskim działaniu. Pogrzewacze o zapachu lawendy to kompozycja naturalnych olejków eterycznych. Dzięki standardowym wymiarom mogą rozświetlać ozdobne lampiony i świeczniki. Można je także ustawiać na różnego rodzaju podstawkach – niewielkie, świecące punkciki potrafią wyczarować niesamowity klimat....

   2,50 zł
   W magazynie