Obniżona cena! Sakiewka bezpieczeństwa materialnego - czerwona Powiększ

Sakiewka bezpieczeństwa materialnego - czerwona

18160034

DRIM P.W.

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  -30%

  Cena katalogowa:

  35,00 zł

  Nasza cena:

  24,50 zł

  Sakiewka Bezpieczeństwa Materialnego Czerwona RYTUAŁ BOGACTWA
  Znaczenie
  rytuału:
  Czerwona sakiewka zaopatrzona w specjalnie dobrane magiczne składniki, które zapewniają nam bezpieczeństwo, szczególnie materialne.
  Składniki rytuału:
  • 1x świeca złota 9 x 1,2 cm
  • 1x świeca zielona 9 x 1,2 cm
  • cynamon
  • goździki
  • suszone płatki róży
  • skórka pomarańczyowa
  • węgielek
  • trzy złote monety
  • ziarenka gorczycy oraz pieprzu
  • opis wykonania rytuału
  Faza Księżyca:
  Księżyc przybywający - od Nowiu do Pełni, I kwadra.
  Uwaga:
  Według wielu wierzeń, dzięki odprawianiu rytuału, nawiązujemy kontakt z przodkami, czy innymi istotami ze świata energii, które w ten sposób przywołujemy i prosimy o pomoc. Zanim przystąpisz do wykonania rytuału upewnij się, czy masz czyste intencje.
  Siła rytuału nie tkwi w słowach czy przedmiotach, ale w twojej mocy, sile myśli, marzeń oraz umiejętności wizualizacji, czyli tego wszystkiego co jest ważne dla podświadomości. Siła rytuału pochodzi zawsze z koncentracji. Tylko odpowiednie skupienie jest w stanie sprawić, że popłynie energia. Same rekwizyty tego nie zrobią. One tylko mają ułatwić nam wejście w odpowiedni stan.

  Aby skutecznie wykonać rytuał potrzebujesz :
   Umiejętności koncentracji energii. Przydaje się umiejętność wchodzenia w stan medytacji, transu, kiedy umysł jest w stanie obniżonej świadomości, a ciało całkowicie rozluźnione. Nie potrafisz tego? Poćwicz. Popracuj z regulacją oddechu, koncentruj wzrok na jednym przedmiocie. Stopniowo wyćwiczysz w sobie umiejętność koncentracji energii.
   Umiejętności wizualizacji. Nie każdy potrafi wyobrazić sobie to co chce. Jeżeli nie sprawia ci to problemów, to masz o wiele łatwiej. Nie potrafisz? Poćwicz. Zacznij od wyobrażania sobie prostych rzeczy, typu jabłko. Postaraj się zobaczyć każdy szczegół jabłka, poczuć jego zapach i smak.
  Wiary. Nie możesz mieć ani cienia wątpliwości, że rytuał może być nieskuteczny. Wiara ma największą moc. Jeżeli jesteśmy w stanie w coś bezgranicznie uwierzyć, to tak samo jakby to już się stało w świecie energii. Wystarczy cierpliwie poczekać, aż zadzieje się w naszym świecie fizycznym.
  Warto pamiętać, że najsilniejsze efekty dają zabiegi robione w Pełnie i Nowie Księżyca.
  Gdy Księżyca przybywa warto skupić się na tym, co ma wzrastać – to dobry czas na odżywianie, regenerację, napełnianie Miłością, Dobrem, Obfitością, Witalnością, zdrowymi wzorcami, itd.  
  Gdy Księżyca ubywa, wszystko szybciej i łatwiej jest oczyszczać, usuwać, opróżniać oraz niwelować i odcinać.
  EAN2017660031044

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Sakiewka bezpieczeństwa materialnego - czerwona

  Sakiewka bezpieczeństwa materialnego - czerwona

  Czerwona sakiewka zaopatrzona w specjalnie dobrane magiczne składniki, które zapewniają bezpieczeństwo.