Obniżona cena! Magia natury Powiększ

Magia natury. Jak wykorzystać energię żywiołów

01558027

Autor: Scott Cunningham

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie

Ocena 

-49%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

17,49 zł

Niezależnie od tego, jaka sfera Twojego życia wymaga modyfikacji, we wprowadzeniu pozytywnych zmian przydatna będzie magia natury. Ziemia pomaga znaleźć nową pracę oraz poprawić stan finansów, a Powietrze zwiększa inteligencję i wspomaga podczas podróży. Ogień chroni i dodaje odwagi, a Woda wspomaga sprawy sercowe i uzdrawia. Teraz również Ty możesz okiełznać magię żywiołów i dostosować ją do swoich potrzeb. Autor międzynarodowych bestsellerów i wieloletni praktyk sztuk metafizycznych opisuje także magię gwiazd, śniegu, świec, lodu i magnesów. Ujawnia, jak czerpać energię z morza, luster i kamieni oraz podaje magiczne zaklęcia i rytuały służące osiągnięciu konkretnych życiowych celów. Naturalny sposób na życie.

EAN9788373776463
ISBN978-83-7377-646-3
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron224
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-09-05

Magia żywiołów i coś więcej

„Magia natury” jest bardzo dobrą pozycją, treściwą i na temat. Autor nie zbacza z tematu i jasno trzyma się swojego planu. Rytuałów jest naprawdę ogromna ilość i każdy z nich dotyczy takich codziennych rzeczy czy problemów, z którymi się borykamy. Problemów, które wcale nie są takie ciężkie do rozwiązania. Oczywiście serdecznie polecam zapoznanie się z tą pozycją, zwłaszcza osobom, które lubują się w magii naturalnej i lubią poczuć w sobie moc żywiołów i przyrody. Doznania potrafią być naprawdę niesamowite. Bardziej zainteresowanych zachęcam również do sięgnięcia po trzy Encyklopedie tego autora, które w bardzo znaczny sposób powiększą Waszą wiedzę!

Cała recenzja: http://www.sheti-shetani.blogspot.com/p/blog-page.html

  Oceń 
  2014-06-20

  Magia żywiołów

  Magia dla naszych przodków była istotnym elementem życia. Czczono duszki i bóstwa domowe, składano im ofiary w postaci ziół, owoców, roślin. Dbano o zabezpieczenie domostw nie tylko przed zagrożeniami fizycznymi ale przede wszystkim energetycznymi. Każda kultura miała swoje zwyczaje, rytuały, obrzędy ale cel był jeden: bezpieczeństwo i ochrona własnego otoczenia.

  Autor proponuje wiele rytuałów z wykorzystaniem mocy żywiołów w zależności od sfery życia, którą chcielibyśmy poprawić. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Rytuały są przystępnie opisane, z wyszczególnionymi poszczególnymi krokami działania. Poszczególne żywioły są opisane najpierw w części poświęconej podstawom magii a potem w oddzielnych rozdziałach pod względem ich oddziaływania, głównych skojarzeń i symboliki.

  Recenzja pochodzi z mojego bloga: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/06/97-magia-natury.html

   Oceń 
   2014-03-25

   Skuteczna magia

   Nie należę do osób przesądnych i nigdy nie sądziłem, że mogę zacząć korzystać z czegoś takiego jak magia. Życie jednak potrafi zaskakiwać i uczyć, by „nigdy nie mówić nigdy”. Tak było i w moim przypadku. Od dłuższego czasu miałem spore problemy finansowe. Z technicznego punktu widzenia można było mnie określić mianem bankruta. Sądziłem, że nigdy nie wykaraskam się z tarapatów, ale wtedy żona podsunęła mi pod nos tę książkę. Uznałem, że korzystanie z mocy żywiołów może wydawać się absurdalne, ale nie zaszkodzi spróbować. W końcu nie ryzykowałem absolutnie niczego. Jakież było moje zdziwienie, gdy moja sytuacja finansowa zaczęła się z dnia na dzień poprawiać. Dzisiaj nie śmieję się z magii. W skutecznych rzeczach nie ma bowiem nic śmiesznego.


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Magia natury. Jak wykorzystać energię żywiołów

    Magia natury. Jak wykorzystać energię żywiołów

    Teraz również Ty możesz okiełznać magię żywiołów i dostosować ją do swoich potrzeb.

    Brak tej pozycji na stanie.

    Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

    • 33,91 zł W magazynie

     Jeśli dostałeś mandat, cierpisz na problemy żołądkowe, jesteś ciągle zmęczony lub nagminnie się spóźniasz, możesz być ofiarą magicznego ataku. Dzięki poradom Autora dowiesz się, kto jest jego sprawcą i wyeliminujesz negatywne oddziaływania ze swojego życia. Ponadto zabezpieczysz się przed ich ponownym wystąpieniem. Pomogą Ci w tym Twoje magiczne systemy wczesnego ostrzegania, amulety, talizmany i codzienne obrzędy tworzące niewidzialną ochronną tarczę. Z tej książki dowiesz się także, w jaki sposób możesz obłaskawić agresywne duchy i tworzyć...

     33,91 zł
     W magazynie
    • 24,70 zł 34,30 zł -28% W magazynie

     Zaklęcie ochronne, rytuał uwodzenia, amulet przyciągający pieniądze i dostatek… W tej niezwykłej, wypełnionej ezoteryką książce, Autor zawarł przepisy na łatwe do samodzielnego sporządzenia magiczne oleje, kadzidła, mikstury czy proszki. Dzięki zastosowaniu wybranych kadzidełek poprawisz zdrowie, przyciągniesz miłość, zapewnisz rodzinie ochronę i dobrobyt albo osłabisz przeciwnika. Oleje z dodatkiem ziół i przypraw pomogą Ci przyciągnąć szczęście, sukcesy w pracy, ochronić dom czy uspokoić myśli. Magicznymi płynami pokropisz mieszkanie,...

     24,70 zł 34,30 zł -28%
     Promocja
     W magazynie
    • 33,40 zł W magazynie

     Księżyc, nasz najbliższy niebiański sąsiad, chce Ci ofiarować swoją moc. Dzięki tej książce poznasz wiele możliwości wykorzystania faz Księżyca i zaczerpniesz praktyczne informacje z kalendarza księżycowego, który jest w niej zawarty. Zdołasz radykalnie zmienić swoje życie i urzeczywistnić pragnienia. Z łatwością znajdziesz partnera życiowego, osiągniesz pełną sukcesów karierę i zyskasz wspaniałe zdrowie fizyczne i emocjonalne. Nauczysz się kontrolować gniew, pozbędziesz się lęku, ograniczeń i nałogów. Niektóre rytuały kierowane są wyłącznie...

     33,40 zł
     W magazynie