Obniżona cena! Rytuały na każdą okazję - praktyczne wykorzystanie magii świec Powiększ

Rytuały na każdą okazję - praktyczne wykorzystanie magii świec

01001735

Autor: Beata Matuszewska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Dzięki tej książce poznasz znaczenie świec w ezoteryce, marzeniach sennych, literaturze i religii. Dowiesz się, jak wydobyć ukryty w nich magiczny potencjał i z niego skorzystać. Poznasz także sposoby na wzmocnienie zaklęć za pomocą olejków eterycznych, kadzideł, ziół, afirmacji i inskrypcji.
Opisane rytuały umożliwią Ci rozpoczęcie wielu spraw od nowa, zregenerowanie ciała i zrelaksowania umysłu, a nawet pomogą dokonać detoksykacji całego organizmu. Dzięki magii świec będziesz także w stanie ochronić swoje rośliny i zwierzęta. Twa miłość, podobnie jak i pozostałe związki międzyludzkie, rozkwitnie. Władza i bogactwo - to też zapewnią Ci świece. Prawidłowe przygotowanie każdego rytuału ułatwią Ci przejrzyste ilustracje.
Z którego zaklęcia zatem skorzystasz w pierwszej kolejności?
EAN 9788373774605
ISBN 978-83-7377-460-5
Oprawa miękka

Patronat medialny

Polecamy również

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2012-06-22

Świeczka… na pierwszy rzut oka to po prostu kawałek parafiny z knotem, który sobie zapalamy żeby zrobić lepszy nastrój albo oświetlić pomieszczenie, gdy brak nam prądu. Jednakże mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że taka świeczka może mieć większe znaczenie i może nam pomóc w naszym życiu. Możecie się o tym przekonać sięgając po książkę Beaty Matuszewskiej pt.: „Rytuały na każdą okazję. Praktyczne wykorzystanie magii świec.”

Jest jedna rzecz, od której muszę zacząć pisząc o tej pozycji. Jej niesamowite wydanie i oprawa graficzna! Okładka jest sama w sobie cudowna i idealnie oddaje nastrój, klimat i tematykę książki. Z pewnością przyciąga uwagę wielu ludzi. Jednakże to nie koniec. Wnętrze jest równie piękne. Cudownie zdobione strony, nagłówki, kolorystyka, zdjęcia.. naprawdę jestem zachwycona sposobem, w jaki ta książka została wydana. Chyba nigdy nie widziałam tak pięknie wydanej książki.

A teraz przejdźmy do rzeczy, skoro już wyraziłam słowa swojego zachwytu. Przeważającą część książki stanowią oczywiście rytuały. Jest ich naprawdę mnóstwo. Znajdziemy tutaj rytuały miłosne, uzdrawiające, dziękczynne, oczyszczające, wspomagające rozwój duchowy i inne tego rodzaju. Oczywiście w każdym głównymi atrybutami są świece. Czasami wykorzystywane są także inne elementy jak zioła czy olejki eteryczne. Co jest tutaj dużym plusem? To, że jeden rytuał można odprawić na kilka sposobów. Ma to naprawdę duże znaczenie, ponieważ nie zawsze jest łatwo zdobyć pewne składniki, a tutaj jest to świetnie rozwiązane. Rytuały są opisane krok po kroku w bardzo przystępnym języku.

Jak już powiedziałam, to właśnie one stanowią przeważającą część książki, ale nie całość. Znajdziemy tutaj również ciekawy wstęp dotyczący historii ognia i jego znaczenia teraz i dawniej. Autorka zawarła w tej książce także wiele wskazówek, porad i w pewnym sensie zakazów, które pomogą początkującym magom nie popełniać błędów, które niestety w magii mają fundamentalne znaczenie. W dość dokładny sposób opisane są także kolory – ich znaczenie i sytuacje, w których powinno się ich używać, dni tygodnia – kiedy jaki rytuał należy odprawiać, oraz nawet znaki zodiaku scharakteryzowane pod względem magii.

Wszystko stanowi bardzo ciekawy poradnik zarówno dla magów początkujących i tych bardziej zaawansowanych. A jeżeli sami chcecie wstąpić do tego świata, to myślę, że właśnie warto zacząć od magii świec, która jest w zasadzie bardzo prosta, pod warunkiem, że przestrzega się pewnych zasad. A ta książka na pewno Wam w tym pomoże.

  • 3 z 3 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2011-04-26

Autorka licznych ezoterycznych bestsellerów powraca z książką poświęconą zupełnie nowej dla niej tematyce. Beata Matuszewska pisała dotychczas bowiem o wróżeniu i Tarocie. Teraz, zamiast odczytywać przyszłość, daje nam narzędzie, dzięki któremu przyszłość tę weźmiemy we własne ręce i mocno ściśniemy. Dzięki magii świec i związanych z nią rytuałom możemy uchwycić się wspaniałej szansy na lepsze jutro. Znajdziemy tu bowiem rytuały na dosłownie każdą sferę naszego życia. Od zdrowia, przez miłość po sprawy zawodowe. Wszystko to możemy sobie zapewnić dzięki pozornie archaicznym przedmiotom, jakim bez wątpienia są świece. Co ja tu będę pisać. Kup tę książkę, zaopatrz się w kilka świec, odpraw rytuał i czekaj na wynik. Sam się wtedy przekonasz o ich potędze. Tak jak ja!


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Rytuały na każdą okazję - praktyczne wykorzystanie magii świec

Rytuały na każdą okazję - praktyczne wykorzystanie magii świec

Dzięki tej książce poznasz znaczenie świec w ezoteryce, marzeniach sennych, literaturze i religii.