Obniżona cena! Księżycowe zaklęcia. Jak korzystać z faz Księżyca, aby osiągnąć to, co chcesz Powiększ

Księżycowe zaklęcia. Jak korzystać z faz Księżyca, aby osiągnąć to, co chcesz

01001988

Autor: Diane Ahlquist

Studio Astropsychologii

Moon Spells: How to Use the Phases of the Moon to Get What Y

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-25%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

29,48 zł

Księżyc, nasz najbliższy niebiański sąsiad, chce Ci ofiarować swoją moc. Dzięki tej książce poznasz wiele możliwości wykorzystania faz Księżyca i zaczerpniesz praktyczne informacje z kalendarza księżycowego, który jest w niej zawarty. Zdołasz radykalnie zmienić swoje życie i urzeczywistnić pragnienia. Z łatwością znajdziesz partnera życiowego, osiągniesz pełną sukcesów karierę i zyskasz wspaniałe zdrowie fizyczne i emocjonalne. Nauczysz się kontrolować gniew, pozbędziesz się lęku, ograniczeń i nałogów. Niektóre rytuały kierowane są wyłącznie do kobiet, inne tylko do mężczyzn. W książce znajdziesz również specjalną metodę uzdrawiania Tarash. Poznasz też zaklęcie ochronne białego światła, które możesz stosować w sytuacjach zagrożenia. Realizuj marzenia wykorzystując moc Księżyca.

EAN 9788373777088
ISBN 978-83-7377-708-8
Rok wydania 2015
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 296
Oprawa miękka

Patronat medialny

Polecamy również

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2015-04-13

Magia Księżyca

Od lat mam problemy z zasypianiem gdy jest pełnia. Wiem, że nie jestem jedyną osobą, która tak reaguje na Księżyc. Zaczęłam szukać informacji na ten temat i natrafiłam na tę książkę. To niesamowite jak ogromne działanie na organizm człowieka ma Księżyc. Wiedza o tym ułatwia życie. Podejmowanie działań w odpowiedniej fazie gwarantuje ich powodzenie, i to w każdej dziedzinie życia. Polecam nie tylko fanom magii.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2016-05-02

Korzystaj z mocy Księżyca

„Księżycowe zaklęcia” to książka odpowiednia dla każdego – zarówno dla tych na pewnym poziomie zaawansowania magicznego, jak i dla tych początkujących. Jest to rzetelnie i konkretnie napisana pozycja, w której autorka skupia się na konkretach i nie owija w bawełnę. Nie doświadczycie tutaj odbiegania od tematu czy długich rozwodów autorki na inne, niepowiązane z magią księżycową tematy. To swoisty podręcznik, w którym mamy gotowe przepisy na przeprowadzenie wielu rytuałów z różnych dziedzin, dzięki czemu każdy znajdzie rozwiązanie nurtującego go problemu. Nie są to zaklęcia skomplikowane, a poza magią księżyca wykorzystują również inne energie, w tym energię świec, kadzideł czy kamieni szlachetnych. Krótko mówiąc, jest to bardzo przyjemna pozycja!

Cała recenzja: http://bookeaterreality.blogspot.com/p/parapsychologicznie-6.html


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Księżycowe zaklęcia. Jak korzystać z faz Księżyca, aby osiągnąć to, co chcesz

Księżycowe zaklęcia. Jak korzystać z faz Księżyca, aby osiągnąć to, co chcesz

Przewodnik otwiera możliwości urzeczywistniania swoich pragnień dzięki kalendarzowi i zaklęciom księżycowym.