Obniżona cena! Rewolucja w postrzeganiu rzeczywisto ci Powiększ

Rewolucja w postrzeganiu rzeczywistości. Jak zdolność koncentracji może zmienić Twoje życie

01555122

Autor: Penney Peirce

Studio Astropsychologii

Leap of Perception: The Transforming Power of Your Attention

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

44,40 zł

Nasza cena:

31,97 zł

Chociaż żyjemy w erze informacyjnej, ludzkość bardzo szybko zmierza w kierunku ery intuicyjnej. W rezultacie tej transformacji rzeczywistość będzie funkcjonowała według innych zasad. Nauczysz się żyć w chwili obecnej i z niej będziesz czerpał radość życia. Wraz ze wzrastającą częstotliwością świata, otworzysz się na radykalną poprawę swojego życia. Autorka prezentuje proste ćwiczenia, które umożliwią pracę z energią i intuicją. Poznasz nowy sposób postrzegania otoczenia i świata. Wykorzystasz siłę koncentracji by w mgnieniu oka zmaterializować oczekiwaną rzeczywistość. Rozwiniesz w sobie umiejętności, które dotychczas były uważane za nadprzyrodzone. Zrozumiesz naturę życia w wielu wymiarach, w których pojęcie śmierci i Drugiej Strony przestanie istnieć. Wejdź na wyższy poziom.

EAN9788373776227
ISBN978-83-7377-622-7
Rok wydania2013
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron352
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-02-18

Super książka!

Dla mnie książka rewelacyjna i rewolucyjna. Na ziemi następują przemiany. Wiele się o tym mówi lecz mało kto wyjaśnia o co dokjładnie chodzi. Czy tego chcemy czy nie, zmierzamy ku nowej erze nie tylko w komputerowym świecie ale także w otaczającej nas rzeczywistości. Dotychczasowe postrzeganie otoczenia i wydarzeń przestanie być jedyną możliwością. W efekcie transformacji, nasza rzeczywistość będzie funkcjonowała według zupełnie nowych zasad a ludzkość przejdzie na wyższy poziom świadomości. Autorka pisała książkę z intencją zrozumienia nowego sposobu postrzegania rzeczywistości i pokazania co możemy zrobić dziś, by się go nauczyć? Jej przekazy mają przede wszystkim pobudzić naszą wyobraźnię, nauczyć nas nowych sposobów koncentracji, skupiania uwagi na dniu dzisiejszym i dostrojenia się do wzrastającej częstotliwości świata. Efektem rewolucji w nowym postrzeganiu rzeczywistości będzie rozwinięcie umiejętności, które dotychczas uważane były za nadprzyrodzone. Przewidywanie czy intuicja staną się charakterystyczne dla „nowego człowieka”. Dzięki zrozumieniu natury życia w wielu wymiarach przestanie istnieć pojęcie śmierci czy Drugiej Strony. Gdy otworzymy się na odmienne od dzisiejszego spojrzenie i doświadczenia, wtedy stworzymy swoje otoczenie według naszych wyobrażeń a nasze życie będzie płynęło w zupełnie inny rytmie.

Recenzja w całosci znajduje się na moim blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/02/78-rewolucja-w-postrzeganiu.html

 • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2013-12-19

Rewwolucja dla wszystkich!

Wspaniała książka, dzięki której udało mi się poukładać swoje życie. Przekonałam się, że jako ludzie jesteśmy bardzo ograniczeni poprzez nasze doświadczenia. Nie potrafimy uczyć się na cudzych błędach. Musimy wszystkiego doświadczyć żeby się przekonać, że ogień jest gorący i możemy się oparzyć. Penney Peirce odsłania zupełnie nowe możliwości dla naszego umysłu i możliwości postrzegania. Uświadomienie sobie tego, że takie możliwości posiadamy już jest wspaniałym początkiem do rozwijania w sobie świadomości.

  Oceń 
  2014-04-14

  Rewolucja w Twojej głowie

  „Rewolucja w postrzeganiu rzeczywistości” to ciekawa lektura poruszająca problematykę dzisiejszych czasów. Aby być zadowolonym z życia i samemu wejść w erę intuicyjną, należy zmienić swój światopogląd, należy nauczyć się koncentrować i słuchać swojej intuicji. Takie książki jak ta są potrzebne, ponieważ wiele osób nie potrafi sobie poradzić z przestawieniem się na nowe życie, a poradniki z tej tematyki mogą to znacznie ułatwić. Jest to przyjemna i godna uwagi publikacja, z którą warto się zapoznać, bowiem autorka w bardzo przystępny sposób opisuje każdą rzecz – wszystko staje się możliwe do zrobienia, nie ma trudności w zrozumieniu przekazu, każdy element tej książki wydaje się być czymś na porządku dziennym, co każdy musi po prostu dopiero odkryć.

  http://www.sheti-shetani.blogspot.com/p/blog-page.html


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Rewolucja w postrzeganiu rzeczywistości. Jak zdolność koncentracji może zmienić Twoje życie

   Rewolucja w postrzeganiu rzeczywistości. Jak zdolność koncentracji może zmienić Twoje życie

   Autorka prezentuje proste ćwiczenia, które umożliwią pracę z energią i intuicją.