Obniżona cena! Neurologia zachcianek. Dlaczego dajemy się złapać w pułapki i jak z przyjemnością zerwać ze złymi nawykami Powiększ

(Ebook) Neurologia zachcianek. Dlaczego dajemy się złapać w pułapki i jak z przyjemnością zerwać ze złymi nawykami

010011310E

Autor: dr Judson Brewer

Vital

24 godziny


  Zobacz książkę 28,73 zł

  Ebook

  -15%

  Cena katalogowa:

  29,20 zł

  Nasza cena:

  24,82 zł

  Za kształtowanie wszystkich nawyków odpowiada większy wzrost dopaminy w naszym mózgu. Ten neuroprzekaźnik może również pomóc nam w przyjemny sposób zerwać ze złymi przyzwyczajeniami i pozwolić na stopniowe tworzenie ich zdrowych odpowiedników. W książce znajdziesz sposoby na pokonanie zachcianek umysłu oraz wyjaśnienie, jak świadomość może łatwo skrócić destrukcyjne nawyki poprzez wzmocnienie samokontroli. Autor uświadamia, jak wyzwolić się od przymusu ciągłego sprawdzania facebooka i instagrama, jedzenia fast foodów oraz objadania się słodyczami, palenia papierosów czy nadmiernego picia alkoholu. Ponadto dowiesz się jak wygrać z uzależnieniem od miłości, gonitwy myśli, stresu, rozpraszaczy (np. telefonów komórkowych), które nie pozwalają nam się w pełni skupić. Oczyść umysł z przyjemnością!

  EAN
  ISBN978-83-65846-94-5
  Rok wydania2018
  Rozmiar ebookPDF-1,7 MB,EPUB-2,5 MB,MOBI-5,5 MB
  Format ebookPDF,EPUB,MOBI
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Neurologia zachcianek. Dlaczego dajemy się złapać w pułapki i jak z przyjemnością zerwać ze złymi nawykami

  Neurologia zachcianek. Dlaczego dajemy się złapać w pułapki i jak z przyjemnością zerwać ze złymi nawykami

  Autor połączył zachodnią naukę, buddyjskie techniki medytacyjne, psychologię rozwojową oraz praktyki świadomości, by opracować program, który pomoże Ci zerwać ze złymi nawykami i uwolnić się od szkodliwych zachcianek. Oczyść umysł z przyjemnością!