Obniżona cena! 7 zasad sukcesu wed ug Mistrza Chuang Yao Powiększ

7 zasad sukcesu według Mistrza Chuang Yao

01001842

Autor: Maciej Stawicki

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 16,92 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

19,90 zł

Nasza cena:

14,33 zł

Nie wiesz jak osiągnąć sukces, szczęście i spełniać marzenia? Wykorzystaj mądrości Mistrza Chuang Yao, opartych na filozofii Wschodu. Przenosząc się do odległych Chin, poznasz te tajemnice bezpośrednio od wielkiego nauczyciela. Wcielając się w rolę jego ucznia, wyruszysz z nim w podróż i poprzez różne doświadczenia odkryjesz drogę do spełnienia. Dzięki opowieściom bohatera dowiesz się, że warto stawiać sobie wielkie cele. Wykorzystasz naturalnie talenty, nie tylko do zarabiania pieniędzy, ale również zyskasz motywację do stałego rozwoju. Nic nie stanie Ci na drodze, jeżeli z pełną wiarą podejdziesz do realizacji swoich marzeń. Cokolwiek byś nie robił, zawsze osiągniesz sukces, jeżeli będziesz działał w zgodzie z samym sobą. Poznaj 7 zasad sukcesu i spełniaj swoje marzenia!

EAN9788373775688
ISBN978-83-7377-568-8
Rok wydania2012
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron144
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2013-02-25

Książka bardzo wciąga już od swych pierwszych stron, aż do samego jej końca. Czyta się ją niezwykle przyjemnie. Jest zbiorem różnych historii-wydarzeń bohatera, który wraz z Mistrzem podróżuje po Chinach i uczy się od niego zasad pozwalających osiągnąć mu sukces i szczęście. Każda przypowieść jest niesamowita, porusza i uczy czegoś nowego. Tak jak powiedział Mistrz Chuang Yao - "Droga do sukcesu to ciągła nauka i poznawanie. Krocząc nią, będziemy wciąż coraz więcej dowiadywać się o sobie i otaczającym nas świecie. To zrozumienie stanie się wielkim krokiem w osiągnięciu wymarzonego celu." Najpierw określmy więc co tak naprawdę chcemy osiągnąć, a później działajmy w tym kierunku i dążmy do obranego celu.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2013-02-10

Każdy z nas chciałby osiągnąć w życiu jak najwięcej. Mieć wielki dom, szczęśliwą rodzinę, dobrą pracę, spełniać się w gronie rodzinnym jak i w sprawach zawodowych. Żyć nie przejmując się tym, że za chwilę może mu braknąć pieniędzy, żyć bez obawy, że za chwilę może stracić wszystko… Tak na dobrą sprawę to nic nie stoi temu na przeszkodzie. Nic, poza nami samymi, bo gdy zmienimy nasze podejście i zaczniemy działać, zmieni się także nasze otoczenie i całe życie.

Z takich oto powodów ludzie często sięgają po różnego rodzaju poradniki odnośnie sukcesu. Czytają mnóstwo książek na ten temat, mając nadzieję, że to coś zmieni i im pomoże. Ale czy samo przeczytanie kilku regułek może nam pomóc? Nie! Czy książka Macieja Stawickiego „7 zasad sukcesu według Mistrza Chuang Yao” jest takiego rodzaju poradnikiem? Powiedziałabym, że i tak i nie. A teraz wytłumaczę Wam dlaczego.

W sumie nastawiałam się na wybitny poradnik, z jasno wypunktowanymi zasadami i krótkim opisem każdej z nich. Otrzymałam jednak coś zupełnie innego. Nie nazwałabym tego powieścią, bo to zbyt duże słowo, jednak z pewnością mogę nazwać to krótką historyjką czy też przypowieścią o człowieku imieniem Alan, który pragnie osiągnąć w życiu sukces. W tym celu wybiera się w podróż do Chin i poszukuje mistrza, który przekaże mu swoje nauki. Podobno, gdy uczeń jest gotowy, to i mistrz się znajdzie, a więc szybko spotyka na swojej drodze Mistrza Yao. I tak oto spędza z nim kilka dni, w przeciągu których Mistrz przekazuje mu swoją wiedzę. Osobiście bardzo lubię nauki Dalekiego Wschodu w postaci krótkich opowiastek, dlatego ja spędziłam z tą książką miłe chwile.

Książka jest podzielona na 7 rozdziałów, a każdy z nich to osobna lekcja i przygoda bohatera. Muszę przyznać, że takie przypowiastki są naprawdę dobrym pomysłem, bo myślę, że lepiej trafiają do czytelnika i zapadają mu w pamięć niż te wszystkie surowo napisane reguły. Dzięki barwnym opisom sytuacji lepiej zapamiętujemy nauki z nich płynące i uczymy się wraz z Alanem. Jeśli chodzi o wizje mistrza to zapewne wielu ludzi widzi go jako uduchowionego mnicha z klasztoru, pełnego dostojeństwa i życiowej wiedzy, opanowania i rozsądku. Mistrz Chuang Yao faktycznie posiada te cechy, jednak jak się potem okazuje, jest on zwyczajnym człowiekiem, takim jak każdy z nas, po prostu ma dobre podejście.

Czy ta książka faktycznie może nas czegoś nauczyć? Tak. Zdecydowanie jest to opowieść z morałem, z której płynie wiele nauk. Mistrz przekazuje wiedzę również nam, a nie tylko Alanowi. Wiele jego wypowiedzi czy też początkowych cytatów zmusza nas do refleksji nad swoim życiem, a w dalszym etapie działa mobilizująco. Gdy wychwycimy wszystkie istotne fakty i informacje, które zostały umieszczone w tej książce, to z pewnością postanowimy coś w naszym życiu zmienić, a dzięki niej będziemy także wiedzieli, od czego zacząć. Nie jest to może typowy poradnik, który podaje gotowy przepis na życie, ale czy to jest jakiś minus? Nie, myślę, że wręcz przeciwnie – książka jest łatwiejsza w odbiorze i dużo przyjemniejsza dla czytelnika, tak więc polecam osobom, które pragną zmian i nowego życia, ale są gotowe podjąć pewne działania, a nie siedzieć i czekać na cud.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię
7 zasad sukcesu według Mistrza Chuang Yao

7 zasad sukcesu według Mistrza Chuang Yao

Teraz i Ty możesz skorzystać z dorobku wiedzy gromadzonej i strzeżonej od setek lat przez chińskich Mistrzów.