Różdżka radiestezyjna bez świadka 62 Powiększ

Różdżka radiestezyjna bez świadka 62

07027003

ANKO

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  28,99 zł

  Różdżka radiestezyjna bez świadka (62)

  Radiestezja – termin określający zdolność pozazmysłowego odczuwania energii (promieniowania). Wg radiestezji każde ciało oraz przedmioty (np. minerały, zakopane obiekty, podziemne wody) posiadają własne promieniowanie, które jest odbierane przez radiestetę za pomocą specjalnych różdżek lub wahadełek. Radiestezja umożliwia na zlokalizowanie pożądanych obiektów, zdiagnozowanie stanu rzeczy oraz opis ich oddziaływania (parametry, przymioty.
  Długość:
  39 cm
  Średnica uchwytu:
  0,5 cm
  Materiał:
  Mosiądz, drut stalowy, PCV
  Zastosowanie:
  Do poszukiwania wody, minerałów itp. Do badań radiestezyjnych.

  Informacje ogólne:
  Posługiwanie się różdżką i wahadełkiem jest praktyką bardzo dawną i trudno dziś ustalić jej początki. W latach trzydziestych XX wieku jej zwolennicy utworzyli nowy termin radiestezja od greckiego radios - promień i aisthesis - odczuwanie. Jest to zatem sztuka odczuwania jakiegoś bliżej nieokreślonego promieniowania przy pomocy tzw. "szóstego" zmysłu, mającego znacznie poszerzać ludzkie możliwości.

  Jeden z najstarszych sprzętów radietezyjnych odnaleziono w Egipcie, w sarkofagu W Dolinie Królów. Również chińscy geomanci praktykowali radiestezję badając za przedmioty, domy oraz poszukując źródeł wody, o czym świadczą ilustracje z przed 2000 p.n.e.

  Z różdżkarstwem w sposób ścisły wiąże się pojęcie geomancji – sztuce wykorzystywania energii Ziemi i Kosmosu, w celu odnalezienia odpowiednich (zdrowych) terenów pod zabudowę.

  Do diagnozowania wpływów otoczenia można wykorzystać wahadło lub różdżkę radiestezyjną, których szeroki wybór znajdziesz w naszym sklepie. Jeśli stwierdzisz gdzieś negatywne oddziaływania, bez trudu możesz sobie z nimi poradzić korzystając z oferowanych przez nas neutralizatorów bądź odpromienników radiestezyjnych.

  Więcej wiadomości o różdżkach i pracy nimi dowiesz się klikając na poniższy link :https://psychotronika.pl/2017/06/22/rozdzka-jak-wybrac-wybrac-odpowiednie-narzedzie-do-pracy-radiestety/
  EAN2000286000006

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Różdżka radiestezyjna bez świadka 62

  Różdżka radiestezyjna bez świadka 62