Menopauza - Wahadło na stany chorobowe Powiększ

Menopauza - Wahadło na stany chorobowe

07019140

BAJ

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  84,99 zł

  Wahadło "Menopauza" mozna stosować do łagodzenia objawów klimakterium.

  Opis:
  Wahadło zostało tak skonstruowane, aby przekazywać uzdrawiające wibracje całej gamy leczniczych substancji wykorzystywanych w leczeniu dolegliwości związanych z klimakterium. Dzięki temu można wspomagać różne formy terapii łagodzących bądź opóźniających proces przekwitania. Wahadło emituje energie takich korzystnych przy dolegliwościach związanych z menopauzą preparatów jak m.in.: szyszki chmielu, liść pokrzywy, ziele serdecznika, ziele przewrotnika, liść melisy, kozłek lekarski, wiesiołek dwuletni, koniczyna czerwona, korzeń lukrecji, korzeń mniszka, kwiat bławatka, ziele pluskwicy groniastej, DHEA, witaminy E i D i wapń.
  Sposób użycia :
  Przed użyciem należy wahadło uderzyć lekko o jakiś przedmiot celem rozładowania. Trzymając za nitkę wahadła, umieszczamy je nad splotem słonecznym lub przegubem dłoni. Pacjent może przyjąć pozycję leżąca, rozluźnić się i nastawić się na odbiór energii. Najpierw sprawdzamy, czy wahadło będzie w danym przypadku przydatne. Nadajemy mu ruch oscylujący i zadajemy pytanie: Czy dana osoba potrzebuje energii emitowanych przez wahadło? Jeśli wahadło przejdzie od oscylacji do ruchów obrotowych, będzie to oznaczało, że tak. Wówczas wydajemy polecenie mentalne: Wysyłaj lecznicze wibracje leków w potrzebnej ilości!
  Przyjmujemy jednocześnie konwencję, iż wahadło będzie się obracać tak długo, dopóki organizm się nie naładuje w wystarczającym stopniu leczniczymi wibracjami.

  Wahadłem oddziałujemy na daną osobę, w zależności od potrzeb, nawet kilka razy dziennie, ponawiając przedstawioną procedurę. Po każdym zabiegu rozładowujemy wahadło poprzez bardzo lekkie uderzenie np. o kant stołu.
  Wymiary:
  Długość: 7,5 cm,
  średnica: 6cm,
  waga: ok. 50g,
  materiał: drewno bukowe
  EAN2017660017802
  Napisz opinię
  Menopauza - Wahadło na stany chorobowe

  Menopauza - Wahadło na stany chorobowe

  Wahadło wspomaga różne formy terapii łagodzących bądź opóźniających proces przekwitania.