Obniżona cena! Egz. ekspozycyjny - Twoje mieszkanie a twój charakter Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Twoje mieszkanie a twój charakter

01556618

Autor: Józef Onoszko

STUDIO ASTRO 2

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  -50%

  Cena katalogowa:

  29,80 zł

  Nasza cena:

  14,90 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy


  Obserwując i analizując, jak mieszkasz Ty i jak mieszkają inni odkryjesz najgłębsze sekrety ludzkiej duszy - wszystko bowiem, co jest w Tobie, odbija się w Twoim mieszkaniu, jak w lustrze. Jeśli chcesz lepiej poznać i zrozumieć samego siebie, bliskich czy swojego przyjaciela, znaleźć z nimi bliższy kontakt niż dotychczas i poznać jego sekrety, pragnienia i charakter, odkryj symbolikę otaczających Cię przedmiotów.
  Dzięki tej ksiązce możesz dowiedzieć się, co musisz zmienić w swoim domu, aby na lepsze zmieniło się Twoje życie. Możesz wykorzystać terapeutyczną moc kolorów do urządzenia mieszkania, poprzez odpowiednie ustawienie mebli uzyskasz efekt lepszego przepływu energii, wybierając odpowiedni rodzaj muzyki wprawisz się w najlepszy do efektywnego działania nastrój.
  EAN2010000008614
  Oprawamiękka
  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Twoje mieszkanie a twój charakter

  Egz. ekspozycyjny - Twoje mieszkanie a twój charakter

  Jeśli chcesz lepiej poznać i zrozumieć samego siebie, bliskich czy swojego przyjaciela, odkryj symbolikę otaczających Cię przedmiotów.