Cytrynian Magnezu – farmaceutyczny 250 g Powiększ

Cytrynian Magnezu – farmaceutyczny 250 g

23269002

TechlandLab

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  33,00 zł


  Przyczynia się do właściwej pracy systemu nerwowego, pracy mięśni, a także reguluje syntezę białek.
  Wpływa na właściwe funkcjonowanie psychiki, utrzymanie zdrowych zębów, odgrywa też istotną rolę w procesie podziału komórek.
  Eliminuje zmęczenie.

  Cytrynian magnezu potrafi przenikać do różnego rodzaju naczyń krwionośnych. Pomaga je też rozluźnić, reguluje poziom cukru we krwi, utrzymuje prawidłową pracę mięśnia sercowego.

  Cytrynian magnezu działa również przeczyszczająco. W niektórych sytuacjach stosuje się go w celu oczyszczenia jelit. Suplement ten jest również pomocny w łagodzeniu zaparć, choć w tym przypadku nie jest środkiem pierwszego wyboru. Robi to poprzez zwiększenie płynu w jelicie cienkim, w wyniku czego w ciągu 30 minut do 3 godzin następuje ruch jelit..

  Ostatnie badania przeprowadzone w Turcji pokazały, iż cytrynian magnezu może redukować częstotliwość występowania migren. Badanie, które trwało trzy miesiące, przeprowadzono na osobach z migreną bez aury, a jego wyniki są niezwykle obiecujące. Uważa się również, że cytrynian magnezu można stosować przy chorobie wysokościowej, a nawet katarze siennym.

  DAWKOWANIE

  Cytrynian magnezu należy spożywać na pusty żołądek (najlepiej 1-2 godziny przed posiłkiem). Najlepiej rozpuścić w szklance wody mineralnej lub soku dla lepszego wchłaniania. Jest także świetnym dodatkiem do shake‘ów zdrowotnych.
  Typowa dawka cytrynianu magnezu dla dorosłej osoby to 2g dziennie. Taka dawka dostarczy organizmowi ok. 300 mg magnezu i 1700 mg kwasu cytrynowego.

  EAN2017660135681

  W pakiecie taniej

  Napisz opinię
  Cytrynian Magnezu – farmaceutyczny 250 g

  Cytrynian Magnezu – farmaceutyczny 250 g