Obniżona cena! Proś a będzie ci dane Powiększ

Proś a będzie ci dane

01001568

Autor: Esther Hicks Jerry Hicks

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz audiobook 27,18 zł Zobacz ebooka 26,55 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

39,90 zł

Nasza cena:

28,73 zł

Od premiery filmu Sekret i zatytułowanej identycznie książki autorstwa Rhondy Byrne, setki tysięcy ludzi na całym świecie próbowało odmienić swoje życie. Na forach wykazywano jednak trudności w zastosowaniu Prawa Przyciągania w praktyce. Nieistotne, czy chodziło o przyciąganie pieniędzy, miłości czy innego bogactwa. Skąd te problemy? Niewiele osób wiedziało, że film i książka Sekret zawierały w sobie tylko część informacji ze źródłowego tekstu. Jest on teraz dostępny dla każdego w takim samym stopniu, jak przed laty dla Rhondy Byrne. Nosi tytuł „Proś a będzie Ci dane” i wyjawia wszystkie sekrety Prawa Przyciągania w praktyce.

Ta publikacja pozwoli Ci wprowadzić swoje życie w nowy, lepszy wymiar. Zawarte w niej nauki potężnego bytu – Abrahama – pomogą Ci odkryć sekret na bycie szczęśliwym każdego dnia. Esther Hicks przekazuje Ci potężną wiedzę na temat Prawa Przyciągania i tego, jak osiągnąć wszystko, czego się pragnie. Odtąd będziesz świadomie i z radością kształtować swoją przyszłość stale idąc do przodu, a pozytywna energia będzie towarzyszyć Tobie na każdym etapie działania. Poznasz drogę wewnętrznego rozwoju i sposób na osiągnięcie bogactwa i dobrobytu.

Dzięki tej książce odkryjesz, jak wielką siłę posiadają Twoje myśli, a także zgłębisz sposoby na realizację swoich pragnień. Nauczysz się małym krokami robić postępy, które będą zbliżać Cię do osiągnięcia wyznaczonych celów. Niezależnie od tego, czy pragniesz pieniędzy, zdrowia czy awansu – Prawo Przyciągania jest w stanie Ci to zagwarantować. Doświadczysz siły przyciągania, która sprawi, że wszystko znajdzie się w zasięgu Twojej ręki. Będziesz spełniać swoje marzenia, a każdy kolejny dzień będzie jeszcze lepszy od poprzedniego.

Ta publikacja pozwoli Ci na głęboki rozwój emocjonalny oraz stanie się Twoim osobistym doradcą w trudnych momentach życia. Podniesiesz poziom swoich wibracji i odpowiednio do swojego samopoczucia dobierzesz metodę pomocy samemu sobie. Doświadczysz wewnętrznego rozwoju, zrównoważysz swoje emocje i zyskasz nową energię do działania. Uwierzysz, że jesteś w stanie otrzymać wszystko, o czym marzyłeś. Wystarczy, że poprosisz o to świadomie i z radością. Proś a będzie Ci dane.
EAN9788373774704
ISBN978-83-7377-470-4
Rok wydania2018
Numer wydania7
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron280
Oprawamiękka ze skrzydełkami

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2008-10-01

Wcześniej czytałam Sekret i uznałam, że to niezła książka. Tyle że jakoś nie zadziałało. Więc kiedy zobaczyłam Proś, a będzie Ci dane to raczej sceptycznie się odniosłam. Jednak potrzeba i ciekawość były silniejsze ? kupiłam, przeczytałam i... rewelacja! Dopiero teraz zrozumiałam, jak to działa i dlaczego wcześniej nie wyszło. To tak cholernie proste ? jeśli czegoś pragnę, to nie mogę jednocześnie myśleć, że jeszcze tego nie mam. Po prostu całe moje ciało musi czuć to ?chcenie?, wówczas spełni się moje pragnienie. Jeśli nie wiecie o co chodzi zajrzyjcie do książki.
A dla tych, co najpierw przeczytali czytali Sekret powiem tak: tam dowiedzieliście się czym jest Prawo Przyciągania, tu dowiecie się jak z niego korzystać.

  Oceń 
  2008-09-03

  Prosiłam, błagałam i nic. Życie było dla mnie pasmem niepowodzeń. Byłam poniżana w pracy, pomijana przy awansach i słabo opłacana. W domu nie było lepiej. Mąż zostawił mnie dla młodszej. W dodatku czułam się winna i nie potrafiłam się pozbierać. Aż zobaczyłam w sklepie wysyłkowym tą książkę. Autorów kojarzyłam z programu, w którym Oprah Winfrey dyskutowała o ich książce. Co mi szkodzi - pomyslałam. Wzięłam się zatem za lekturę. Przewertowałam książkę od deski do deski. I zaczęłam pragnąć. Pragnąć szczęścia. Pragnąć miłości i spełnienia finansowego. I cóż mogę powiedzieć? W piątek otrzymałam lukratywną ofertę pracy. Dziś mąż dzwonił i błagał bym mu wybaczyła. Ale za późno... bo idę już na kolację z przystojnym sąsiadem:) Polecam każdemu, kto choć raz w ciągu ostatniego tygodnia był smutny.

   Oceń 
   2008-09-02

   Książkę przeczytałam niemal jednym tchem. Dzięki lekturze uwierzyłam, że życie leży w moich rękach, a wszystko czego pragnę jest dla mnie dostępne. Wystarczy, że zastosuję się do prostych zasad i będę prosiła o to na czym mi najbardziej zależy. Liczę, że Prawo Przyciągania zadziała. Na pewno jeszcze nie raz wrócę do tej książki.


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Proś a będzie ci dane

    Proś a będzie ci dane

    Nie jest to książka z gotową receptą – jest to książką dla osób świadomie podążających ścieżką wewnętrznego rozwoju.