Obniżona cena! Egz. ekspozycyjny - Boska i wojownicza. Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Boska i wojownicza.

01556263

Autor: Heatherash Amara

Studio Astropsychologii

Warrior Goddess Training: Become the Woman You Are Meant to

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  -50%

  Cena katalogowa:

  39,30 zł

  Nasza cena:

  19,65 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.
  Autorka jest mistrzynią i nauczycielką, która utożsamia koncept wojowniczki i bogini w swoim życiu. Każda lekcja, której udziela, daje wgląd w sferę duchową, fizyczną i intelektualną, a także pozwala na psychologiczny rozwój. Swoją wiedzę zaczerpnęła z mądrości buddyzmu, tradycji Tolteków i pradawnej duchowości Bogini Ziemi. Dzięki niej poznasz wiele rytuałów i ćwiczeń, które Cię wesprą i zainspirują oraz pomogą odkryć siebie i wydobyć ze swojego wnętrza to, co najlepsze. Kiedy okiełznasz swoją wojowniczą energię, staniesz się pewna siebie i odzyskasz jasność umysłu. Natomiast energia bogini obudzi w Tobie przepływ kreatywności, bezwzględnej miłości, pasji i mądrości. Będziesz w stanie żyć w radosnej samoakceptacji i szacunku do siebie.

  Wykorzystaj swój kobiecy potencjał!
  EAN
  ISBN978-83-7377-755-2
  Rok wydania2016
  Numer wydania1
  Format14,5 x 20,5 cm
  Ilość stron216
  Oprawamiękka

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Boska i wojownicza.

  Egz. ekspozycyjny - Boska i wojownicza.

  Książka o poszukiwaniu samej siebie, swojej wojowniczej energii. Poradnik jak stać się pewną siebie, pełną miłości i mądrości.