Obniżona cena! Tajniki osobowo ci Powiększ

Tajniki osobowości wpisane w twarz i dłonie

01001659

Autor: Genowefa Szrajer

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

29,90 zł

Nasza cena:

21,53 zł

Z twarzy człowieka możesz czytać jak z otwartej księgi – zwróć też uwagę na dłonie. Rysy, kształt nosa, oczu oraz wygląd dłoni i linii papilarnych mówią wiele o ludziach.
Książka – wynik połączenia pasji i profesjonalizmu autorów to skarbnica wiedzy na temat fizjonomiki i chirologii, dzięki której nauczysz się „czytać” drugiego człowieka. Będziesz mógł poznać charakter, osobowość, priorytety życiowe Twoich przyjaciół, bliskich, współpracowników i swoje własne. Pomożesz sobie w kontaktach międzyludzkich i odnajdziesz wskazówki do rozwiązania problemów.
Książka zawiera bardzo ciekawy opis zależności między twarzą a dłońmi oraz obszerne interpretacje analiz osób, które to przykłady ułatwiają zrozumienie teorii. Poznaj otaczających Cię ludzi i nawiąż z nimi lepszy kontakt.

EAN9788373773882
ISBN978-83-7377-388-2
Rok wydania2010
Numer wydaniaI
Format17 x 24.5
Ilość stron224
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2011-08-22

Książka ciekawa, w niektórych momentach trochę zbyt pobieżne opisy, mogłoby także być więcej przykładów w postaci zdjęć, choć dla mniej dociekliwych na pewno wystarczająca; mimo to jest bardzo przystępnie napisana, na pewno rozbudza ciekawość i chęć pogłębienia tematu.

  Oceń 
  2010-02-24

  Nie wiedziałam, że czytanie z ludzkiej twarzy może być tak fascynujące. Odkąd przeczytałam książkę Pani Szrajer i Pana Wdowiaka nie mogę obojętnie przejść obok innych ludzi. Przeanalizowałam już twarze swoich znajomych, męża i dzieci, i teraz nawet jadąc autobusem przyglądam się obcym ludziom - oczywiście robię to bardzo dyskretnie;) Książka jest o tyle fajna, że ma bardzo dużo przykładów i zdjęć, więc łatwiej zrozumieć o czym piszą autorzy. Polecam tę książkę wszystkim, bo to świetna zabawa, która niesie za sobą korzyść, bo można przy okazji dowiedzieć się czegoś interesującego lub nowego o ludziach, których wydaje się, że znamy bardzo dobrze:)


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Tajniki osobowości wpisane w twarz i dłonie

   Tajniki osobowości wpisane w twarz i dłonie

   Książka pomaga w odkryciu tajników osobowości otaczających nas ludzi na podstawie analizy wyglądu ich twarzy czy dłoni.