Obniżona cena! Ezoteryka w życiorysach sławnych ludzi Powiększ

Ezoteryka w życiorysach sławnych ludzi

01555026

Autor: Bogna Wernichowska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-19,80 zł

Cena katalogowa:

29,80 zł

Nasza cena:

10,00 zł

Chcesz zajrzeć za nieprzeniknioną zasłonę śmierci? A może wolisz poznać historię zemsty, która dosięgła winowajcę zza światów. Jak bardzo można wyczulić swą intuicję na podszepty zza światów? Jaki upiór nękał hrabiego Orsettiego? Oto zaledwie kilka z wielu pytań, na które odpowiedzi przyniesie Ci ta książka. A co więcej… każda opowieść w niej zawarta jest autentyczna. Bogna Wernichowska zaprasza Cię na podróż pomiędzy światami. Podróż tylko dla najbardziej odważnych. Podróż, której nigdy nie zapomnisz.
Oto zbiór opowiadań, które są tyleż cudowne, co niezwykłe. Oto zbiór, który jest doskonałym przewodnikiem przez wieki. Dowiedz się, co fascynowało i przerażało Polaków na przestrzeni wieków. Poznaj sekrety pisarzy, największych poetów, władców, drobnej szlachty i jednego Noblisty. Sam się zdziwisz, kto nawiązał kontakt z duchami...

EAN9788373773677
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2009-07-31

Od dziecka uwielbiałem opowieści o duchach, zjawach upiorach i całej reszcie nadnaturalnej ekipy. Lubiłem oglądać Archiwum X i Czynnik PSI. Jedyne, co mnie od tego odrzucało to fakt, że było to tak fikcyjne jak tylko fikcyjna może być fikcja (choć twórcy tego drugiego serialu zarzekali się, ze są one prawdziwe, ale wiadomo…). Wspaniale więc było trafić na książkę, która łączy w sobie zarówno wspaniałą paranormalną fabułę z autentycznością. O tym, że przynajmniej część historii jest autentyczna, świadczy fakt, że występują w nich prawdziwe osoby. Adam Mickiewicz, hrabia Orsetti czy ród Czartoryskich – oto bohaterowie opowiadań spisanych przez Bognę Wernichowską a wygrzebanych z zakurzonych woluminów wielu bibliotek. Oto coś, co łączy fakty z fantastyką. Oto coś, na co czekałem całe życie.

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Ezoteryka w życiorysach sławnych ludzi

    Ezoteryka w życiorysach sławnych ludzi

    Poznaj sekrety pisarzy, władców, szlachty i jednego Noblisty. Sam się zdziwisz, kto nawiązał kontakt z duchami...