Olejek eukaliptusowy (10 ml) PROFARM (03.2021) Powiększ

Olejek eukaliptusowy (10 ml) PROFARM

08282009

PROFARM

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  13,50 zł

  Olejek eukaliptusowy - aromaterapeutyczny, eteryczny, naturalny

  Aromaterapia to wyjątkowo skuteczna i niezwykle przyjemna metoda leczenia za pomocą zapachów oraz sposób na zachowanie zdrowia i urody. Opiera się na zastosowaniu leczniczych i terapeutycznych właściwości roślin z wykorzystaniem odpowiadających im olejków eterycznych.
  Działanie:
  Olejek eukaliptusowy działa silnie odkażająco, doskonale nadaje się do leczenia stanów ropnych, używany w zabiegach inhalacyjnych w leczeniu przeziębienia i kataru. Skutecznie przeczyszcza kanały nosowe. Skuteczny dla cery trądzikowej, łuszczycy, liszajach, grzybicach. W masażach najlepiej stosować z olejem bazowym np. migdałowym lub w kąpieli.
  Używany do masażu łagodzi także bóle związane z zapaleniem ścięgien, bóle mięśniowe, reumatyczne, artretyczne. W kąpieli działa pobudzająco i oczyszczająco lekko drażniąco, wywołując zaczerwienienie skóry i uczucie rozgrzania. Pobudzenie krążenia krwi w mięśniach i skórze, zmniejsza obrzęki i szybciej eliminowane są toksyny z komórek. Doskonale ożywia, relaksuje i rewitalizuje organizm w preparatach anty starzeniowych pobudza regenerację tkanek, łagodzi bóle głowy spowodowane napięciem i przemęczeniem.
  Sposób użycia:
  • masaż: 10 ml (łyżka stołowa) oleju bazowego wymieszać z 3-5 kroplami olejku,
  • kąpiele: 10-15 kropli olejku na 3/4 wanny ciepłej wody,
  • aromatyzacja: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą.
  • odświeżanie powietrze: w domu - nasączyć gazik i wciągnąć go na początku odkurzania, w samochodzie - nasączyć wyschniętą choinkę samochodową lub uzupełnić wkład odświeżacza powietrza
  Objętość netto:
  10 ml
  Składniki:
  Eucalyptus globulus oil (zawiera: Limonene - naturalny składnik olejku)
  Producent:
  Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutyczno-Kosmetycznej PROFARM
  EAN5903397000088

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Olejek eukaliptusowy (10 ml) PROFARM

  Olejek eukaliptusowy (10 ml) PROFARM