Obniżona cena! Ajurwedyjski detoks. Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Ajurwedyjski detoks.

01556248

Autor: dr Kulreet Chaudhary

Wydawnictwo Vital

The Prime: Prepare and Repair Your Body for Spontaneous Weig

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  -50%

  Cena katalogowa:

  44,40 zł

  Nasza cena:

  22,20 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.
  Autorka prezentuje unikalny program przywracania zdrowia mózgu oraz jelit przy jednoczesnym minimalizowaniu liczby zbędnych kilogramów. Proponuje drobne zmiany w stylu życia: wprowadzenie ajurwedyjskich ziół i herbat oraz relaksującą medytację. Udowadnia, że nadmierna masa ciała jest wynikiem zalegających toksyn i stanów zapalnych w organizmie. Przedstawia też skuteczne metody leczenia choroby Alzheimera, Parkinsona czy stwardnienia rozsianego. Dzięki tej książce dowiesz się czym jest uzależnienie od żywności i sobie z nim poradzisz. Nauczysz się zwalczać swoje pragnienia i będziesz mieć więcej energii. Poradzisz sobie ze stresem, lękami i depresją. Pożegnasz się z migrenami i bólem stawów. Twoje ciało z wdzięcznością przyjmie nowy styl życia czyniąc Cię szczęśliwszym. 4 kroki do zdrowia.
  EAN
  ISBN978-83-65404-98-5
  Rok wydania2017
  Numer wydania1
  Format14,5 x 20,5 cm
  Ilość stron344
  Oprawamiękka

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Ajurwedyjski detoks.

  Egz. ekspozycyjny - Ajurwedyjski detoks.

  Opisany w książce autorski program zmieni Twoją biochemię, wesprze dobre bakterie, wyeliminuje toksyny oraz stany zapalne.