Kod Boga - boski pierwiastek w każdym z nas Powiększ

Kod Boga - boski pierwiastek w każdym z nas

01555111

Autor: Gregg Braden

Studio Astropsychologii

The God Code

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

44,40 zł

Nasza cena:

37,70 zł

Oto najważniejszy kod w historii wszechświata. Autor odkrył, że w ludzkim DNA zakodowane jest ponadczasowe przesłanie. Jeśli zestawimy alfabety biblijne z naszym kodem genetycznym, odczytamy uniwersalny "język życia", w którym starożytne litery układają się w imię naszego Stwórcy.
Niezależnie od rasy, religii, dziedzictwa czy stylu życia, to samo przesłanie zawarte jest w każdej komórce dowolnego mężczyzny, kobiety czy dziecka. Dzięki temu epokowemu odkryciu mamy możliwość skorzystania z rdzennej metody rozwiązywania konfliktów opartej na wizji wspólnej przyszłości. Jest to tym ważniejsze, że dziś jedna trzecia narodów na całym świecie uwikłana jest w konflikty zbrojne.
Czy może być większy impuls do zaprzestania zabijania innych ludzi niż dostrzeżenie w nich... Boga?

EAN9788373774766
ISBN978-83-7377-476-6
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2011-06-29

Trochę się naczekaliśmy na kolejną książkę Gregga Bradena, lecz po zapoznaniu się z jej treścią mogę śmiało powiedzieć, że było warto. Nie zawiodłem się na kolejnej publikacji człowieka, który zdecydował się porzucić dobrze płatną posadę ponieważ dostrzegł... Boga! Teraz udało mu się odnaleźć imię Stwórcy zapisane w każdej komórce naszego ciała w postaci... DNA. Okazuje się, że transkrypcja naszego DNA na biblijny hebrajski jest jednoznaczna. To imię Boga! To jego kod! Może się nam wydawać, że to czysty przypadek. Ale czy nadal zrzucał będziesz winę na przypadek, jeśli okaże się, że prawdopodobieństwo ślepego trafu jest w tym przypadku jak 1 do 200 000? DNA to przekaz od Boga. Czas go poznać!

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Kod Boga - boski pierwiastek w każdym z nas

    Kod Boga - boski pierwiastek w każdym z nas

    Dzięki temu epokowemu odkryciu możesz skorzystać z rdzennej metody rozwiązywania konfliktów, opartej na wizji wspólnej przyszłości.