Amulet 2 - Moneta szczęścia Powiększ

Amulet 2 - Moneta szczęścia

12020012

AZTEC

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  Nasza cena:

  10,99 zł

  Koreańska moneta szczęścia (druga połowa dynastii LI XVII-XIXw) mająca gwarantować napływanie szczęścia z czterech stron świata i odnajdywanie wszystkich chwil szczęśliwych rozrzuconych w czasie obok podstawy, którą tworzą: SU - długowieczność, PU - bogactwo, KONGNJONG - zdrowie i pokój, JU HODOK - kultywowanie cnoty, NO DZONGMJONG - naturalna śmierć. Moneta ma służyć do emitowania tzw. pomyślnych fluidów myślenia, przyciągających szczęście, powodzenie i sukces. Może być noszony jako talizman bądź amulet.

  Materiał: mosiądz
  Wymiary: 2,5cm x 2,5cm
  Rzemyk w komplecie
  EAN2000185000008

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Amulet 2 - Moneta szczęścia

  Amulet 2 - Moneta szczęścia

  Moneta szczęścia mająca gwarantować napływanie szczęścia z czterech stron świata i odnajdywanie wszystkich chwil szczęśliwych rozrzuconych w czasie.

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 10,99 zł W magazynie

   Japońska moneta sukcesu i szczęścia - bardzo popularny talizman przynoszący powodzenie i sukces. W związku z kojarzeniem dobrobytu i powodzenia ze stanem majątkowym najczęściej przypisuje się jej właściwości pomnażania majątku, wygranych od losu, zdobycia fortuny, szczęśliwego życia. Budowa monety oparta na podłożu filozoficznym nauk Feng-Shui, służyć ma dawaniu ogólnie pojętego szczęścia, dobrobytu, spokoju i dostatniego życia w harmonii z otaczającym światem. Samo posiadanie monety, sprawia że nie możliwe wydaje się wejście w...

   10,99 zł
   W magazynie