Cuda Archanio a Gabriela Powiększ

Cuda Archanioła Gabriela. Opieka i wsparcie od poczęcia aż do starości

01555209

Autor: Doreen Virtue

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,90 zł

Nasza cena:

33,91 zł

Archanioł Gabriel jest patronem dzieci oraz matek. Z jego usług mogą więc skorzystać wszystkie pary starające się o dziecko jak również kobiety w ciąży. Jeśli cierpisz z powodu pozornie niemożliwego do rozwiązania problemu, możesz poprosić Gabriela o inspirację i wskazanie właściwej drogi. Momentalnie rozkwitnie w Tobie moc pomysłów. Po lekturze tej pięknej, bogato ilustrowanej książki z łatwością nawiążesz kontakt z Archaniołem Gabrielem w chwilach, w których przydatne będzie jego wsparcie. O jego skuteczności utwierdzą Cię relacje wielu osób, które już skorzystały ze wstawiennictwa tego wysłannika Niebios. Nauczysz się również rozpoznawać posłańców Archanioła oraz będziesz dostrzegać pozostawione przez niego znaki. Archanioł Gabriel – źródło życia i inspiracji.

EAN9788373776128
ISBN978-83-7377-612-8
Rok wydania2013
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron200
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-02-12

Piękna książka

Najczęściej Archanioł Gabriel jest kojarzony z dziećmi, poczęciem, narodzinami i rodzicielstwem, gdyż w przekazach przedstawiany jest jako zwiastujący Elżbiecie poczęcie syna Jana a Maryi – Jezusa.

Doreen przybliża nam postać Archanioła Gabriela pod kątem przekazów źródłowych, które ukazują go na tle historycznym, biblijnym. Możemy poznać w jaki sposób opisują go pisma różnych religii, przede wszystkim w judaizmie, chrześcijaństwie i islamie.

Jest aniołem, który intensywnie nawiązuje z ludźmi kontakt i możemy liczyć na jego pomoc w wielu sytuacjach. To anioł, który patronuje dzieciom ale także artystom, pisarzom, osobom, którzy pracują słowem pisanym i mówionym. Otacza szczególną opieką zarówno pary starające się o dziecko, jak i kobiety będące w ciąży. Ułatwia także komunikowanie się a nawet pomaga w podróży uniknąć niebezpiecznych sytuacji. Przynosi natchnienie i nowe pomysły.

Książka jest przepieknie wydana, na kredowym papierze, z kolorowymi stronami, licznymi ilustracjami. Po lekturze tej książki pozostaje przekonanie, że nie jesteśmy sami i możemy zawsze liczyć na pomoc boskiego posłańca. Warto bliżej poznać tego niezwykłego anioła o wielkiej mocy, by nie przegapić jego sygnałów i wskazówek, które nam udziela.

Cała recenzja znajduje się na moim blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/01/72-cuda-archanioa-gabriela.html

  Oceń 
  2013-12-06

  Inspirujące modlitwy

  Miałem kryzys twórczy w pracy. Jestem architektem i od zawsze uważałem, ze jest to praca moich marzeń, ale ostatnimi czasy zacząłem mieć poważne wątpliwości, czy w niej wytrwam. Wszystko za sprawą ogromnego braku weny. To jest najtrudniejsze w pracy architekta. Braku weny niczym nie nadrobisz. Moje projekty były poprawne, ale nie miały dawnego polotu. Dzięki Doreen Virtue dowiedziałem się, do kogo mogę się zwrócić po inspirację. Teraz jestem prawdziwą kopalnią pomysłów. I o to chodzi!


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Cuda Archanioła Gabriela. Opieka i wsparcie od poczęcia aż do starości

   Cuda Archanioła Gabriela. Opieka i wsparcie od poczęcia aż do starości

   Jeśli cierpisz z powodu pozornie niemożliwego do rozwiązania problemu, możesz poprosić Gabriela o wskazanie właściwej drogi.