kurs rozwoju zdolnosci parapsychicznych Powiększ

Kurs rozwoju zdolności parapsychicznych. Metoda Free Soul

01555120

Autor: Pete A. Sanders Jr

Studio Astropsychologii

You Are Psychic!: The Free Soul Method

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Każdy z nas posiada zdolności przewidywania przyszłości. Dzięki zaprezentowanej w książce autorskiej metodzie Free Soul nauczysz się w pełni wykorzystywać bezgraniczną energię i moc umysłu. Autor – Pete A. Sanders Jr – prowadzi naukowe badania i szkolenia w zakresie ludzkiego potencjału i możliwości mózgu. Przedstawia cztery główne obszary odbioru proroczej wiedzy czyli odczuwanie, widzenie, słyszenie i intuicja. Dokładnie opisuje w jaki sposób je wykorzystać, aby łatwiej radzić sobie z codziennymi sprawami. Prezentuje program prostych ćwiczeń, które uczą jak doświadczać dziewięciu zmysłów, a nie tylko pięciu. Dzięki nim będziesz mógł odczytywać aurę, przewidywać przyszłość a nawet uzdrawiać ciało. Rozbudź swoje zmysły.

EAN9788373776067
ISBN978-83-7377-606-7
Rok wydania2013
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron296
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-03-04

Polecam!

Książka to poradnik, w którym Pete A. Sanders Jr. przedstawia własne badania jakie prowadził w ciągu swojego życia o czterech głównych obszarach odbioru parapsychicznego czyli odczuwania, widzenia, słyszenia i intuicji. Dokładnie opisuje w jaki sposób je wykorzystać, aby łatwiej radzić sobie z codziennymi sprawami. Prezentuje program prostych ćwiczeń, dzięki którym mozemy nauczyć się doświadczać dziewięciu zmysłów, a nie tylko pięciu. Dzięki licznym wskazówkom uczy się jak krok po kroku wyczuwać i widzieć subtelne energie, interpretować pola energetycznego ciała i wykorzystać tę wiedzę do samopoznania i samouzdrawiania. Prezentuje liczne ćwiczenia i techniki, które przy regularnym stosowaniu mają na celu wypracowanie świadomych odruchów obniżających stres, ciśnienie krwi, uzdrowić ciało, zwiększyć kreatywność i poszerzyć granice świadomości poza świat trójwymiarowy.
Zaletą tej książki jest bardzo przyjemny i przejrzysty styl pisania, który niczego nie narzuca, nie krytykuje a raczej podpowiada co zrobić i w jaki sposób, by osiągnąć sukces w rozwijaniu swoich zdolności parapsychicznych. Wiedza jest ujęta w sposób uporządkowany, przemyślany i logiczny.
Sięgając po tę książkę nie obiecywałam sobie zbyt wiele. Ukazało się na rynku wiele poradników o rozwijaniu różnych zdolności. Często wiedza ta się powtarza, nie wnosząc nic nowego.

Recenzja pochodzi z mojego bloga, na którym znajduje się w całości: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2013/12/63-kurs-rozwoju-zdolnosci.html

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2013-10-15

Aura dla każdego

Mam przyjaciółkę, która widzi aury. To niesamowite ile potrafi z niej wyczytać. Kiedyś, gdy siedziałyśmy przy poobiedniej kawie przypomniała mi się jakaś przykra sytuacja. Oczywiście nie mówiłam o niej głośno. Ona od razu to skomentowała. Wyczytała to z mojej aury. Zawsze mnie to fascynowało ale nigdy nie prosiłam o lekcje widzenia czy rozpoznawania aury. Cieszę się, że ta książka wpadła mi w ręce. Teraz wiem, że nie jest to takie trudne. Irma

 • 0 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2013-12-20

Dobre dla raczkujących

Poruszone zostały chyba najważniejsze tematy, które stanowią podstawę do dalszej przygody z parapsychicznymi zdolnościami. Plusem książki jest na pewno to, że każdy poczuje się zachęcony do działania i zrozumie, że ma w sobie to coś, co wystarczy rozwinąć, aby osiągnąć cel – wzrost możliwości parapsychicznych. Jak już jednak wspomniałam – osoby, które są z tą tematyką dobrze zaznajomione nie znajdą w twórczości Pete’a A. Sandersa Jr nic nowego. Nie będzie to żaden krok naprzód. Przymknęłam oko na błąd w ułożeniu czakr na okładce, bo nie będę przecież zawartości oceniać po okładce, ale jednak… to nie było to, na co liczyłam.
Jeżeli miałabym ją komuś polecić to tylko i wyłącznie laikom, którzy chcą zacząć, ale nie wiedzą jak. Dla nich powinien to być dobry start. Na samym końcu książki znajdą również najczęściej pojawiające się w naszej głowie pytania, gdy wchodzimy na tę nową drogę…


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Kurs rozwoju zdolności parapsychicznych. Metoda Free Soul

  Kurs rozwoju zdolności parapsychicznych. Metoda Free Soul

  Każdy z nas posiada zdolności przewidywania przyszłości.

  TAGI: