New Obniżona cena! Dziewczyny o seksie Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Dziewczyny o seksie

01556305

Autor: Peggy Orenstein

Wydawnictwo Vital

Girls & Sex: Navigating the Complicated New Landscape

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-50%

Cena katalogowa:

44,40 zł

Nasza cena:

22,20 zł

Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.
Wielu rodziców nie wie, co zrobić, gdy ich córki dojrzewają, przekształcając się w kobiety. Autorka wyjaśnia, w jaki sposób możemy pomóc dzieciom w tym trudnym okresie. Opiera się przy tym na kilkudziesięciu wywiadach z młodymi kobietami oraz szerokim gronem psychologów, seksuologów, naukowców, wykładowców akademickich i ekspertów. Analizuje, w jaki sposób pornografia i seksualne mity, jakie za sobą niesie, wypacza życie nastolatków. Rzuca nowe światło na przelotne znajomości, brak szacunku dla dziewictwa oraz przemoc na tle seksualnym. Ukazuje zarówno doświadczenia dziewcząt, jak i osądy, jakimi dorośli budują międzypokoleniowy mur. Od wykorzystania jej rad uzależnione jest zdrowie emocjonalne i fizyczne bezpieczeństwo naszych córek i synów. Seks przestał być tematem tabu.
EAN
ISBN 978-83-65846-15-0
Rok wydania 2017
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm

Polecamy również

Napisz opinię

Egz. ekspozycyjny - Dziewczyny o seksie

Egz. ekspozycyjny - Dziewczyny o seksie

Książka zawiera pomocne wskazówki o seksie, które opierają się na kilkudziesięciu wywiadach z młodymi kobietami oraz szerokim gronem psychologów, naukowców, wykładowców akademickich i ekspertów.