Obniżona cena! Dziewczyny o seksie Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Dziewczyny o seksie

01556305

Autor: Peggy Orenstein

Wydawnictwo Vital

Girls & Sex: Navigating the Complicated New Landscape

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  -50%

  Cena katalogowa:

  44,40 zł

  Nasza cena:

  22,20 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.
  Wielu rodziców nie wie, co zrobić, gdy ich córki dojrzewają, przekształcając się w kobiety. Autorka wyjaśnia, w jaki sposób możemy pomóc dzieciom w tym trudnym okresie. Opiera się przy tym na kilkudziesięciu wywiadach z młodymi kobietami oraz szerokim gronem psychologów, seksuologów, naukowców, wykładowców akademickich i ekspertów. Analizuje, w jaki sposób pornografia i seksualne mity, jakie za sobą niesie, wypacza życie nastolatków. Rzuca nowe światło na przelotne znajomości, brak szacunku dla dziewictwa oraz przemoc na tle seksualnym. Ukazuje zarówno doświadczenia dziewcząt, jak i osądy, jakimi dorośli budują międzypokoleniowy mur. Od wykorzystania jej rad uzależnione jest zdrowie emocjonalne i fizyczne bezpieczeństwo naszych córek i synów. Seks przestał być tematem tabu.
  EAN
  ISBN978-83-65846-15-0
  Rok wydania2017
  Numer wydania1
  Format14,5 x 20,5 cm

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Dziewczyny o seksie

  Egz. ekspozycyjny - Dziewczyny o seksie

  Książka zawiera pomocne wskazówki o seksie, które opierają się na kilkudziesięciu wywiadach z młodymi kobietami oraz szerokim gronem psychologów, naukowców, wykładowców akademickich i ekspertów.