Obniżona cena! Egz. ekspozycyjny - Magia zwiazków Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Magia zwiazków

01556733

Autor: Anna Czelej

STUDIO ASTRO 2

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  -50%

  Cena katalogowa:

  34,30 zł

  Nasza cena:

  17,15 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.

  To okazja, żeby poznać i skorzystać z chińskiej filozofii przyrody, która jeszcze do niedawna była wiedzą tajemną, znaną jedynie Mistrzom chińskim. Autorka, która od kilkunastu lat żyje według zasad tej filozofii opisuje, w oparciu o księgę I Ching (Księgę Przemian), jak odnaleźć harmonię w życiu. W starożytnych Chinach określono związki między zjawiskami w przyrodzie i ich wpływ na człowieka, tzw. system yin-yang, który znalazł zastosowanie w tradycyjnej medycynie chińskiej, metodzie gotowania, leczniczych ćwiczeń Qi Gong i sztukach walki, np. tai chi. Zacznij żyć według chińskiej filozofii przyrody a poczujesz magię zmian - każda chwila będzie ważna, a w Twoim życiu zagości harmonia. Ty i świat będziecie stanowić prawdziwą jedność wzajemnie się dopełniając.

  EAN
  ISBN978-83-7377-439-1U
  Rok wydania2011
  Numer wydania1
  Format14,5 x 20,5 cm
  Ilość stron296
  Oprawamiękka

  Patronat medialny

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Magia zwiazków

  Egz. ekspozycyjny - Magia zwiazków

  Skorzystaj z chińskiej filozofii przyrody, która jeszcze do niedawna była wiedzą tajemną, znaną jedynie Mistrzom chińskim.