Codzienna medytacja OM Powiększ

Codzienna medytacja OM

01555054

Autor: Madisyn Taylor

Studio Astropsychologii

DailyOM: Learning to Live

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Ciągły bieg za karierą i wypełnianiem codziennych obowiązków stał się treścią Twojego życia? Gdzie tu miejsce dla Ciebie?
Ta książka pozwoli Ci przypomnieć sobie, jak wyjątkową osobą jesteś i jak istotne są Twoje potrzeby. Skorzystaj z pradawnej medytacji OM, przystosowanej idealnie do Twoich potrzeb i dopasowanej do współczesnego świata. Dowiesz się, jak zrozumieć samego siebie, pokochać i zaakceptować to, co otrzymałeś od losu.
Wprowadzisz także pozytywne zmiany w kwestiach, w których odczuwasz braki. Poznasz również dziesięć sposobów na udoskonalenie Twoich związków międzyludzkich, a także będziesz czerpać siły z natury bądź korzystał ze wsparcia Wszechświata. A przede wszystkim zrobisz coś dobrego dla najważniejszej osoby na świecie - siebie.
EAN9788373774483
ISBN978-83-7377-448-3
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2011-03-02

Jak często zmieniasz ubranie? Zapewne bardzo często i to nawet nie wynika z faktu, że są one jakoś strasznie zabrudzone, śmierdzące bądź da się je złamać pomimo braku krochmalu. Nie są po prostu świeże i potrzebują wyprania. Podobnie jak kożuch po leżeniu w szafie, wiele rzeczy w naszym życiu potrzebuje co jakiś czas odświeżenia. Nie inaczej jest z naszym umysłem i podejściem do życia. Jak jednak orzeźwić umysł i spojrzenie na świat? Madisyn Taylor oferuje każdemu z nas znakomity sposób na regenerację jaźni. Są to codzienne medytacje OM. Nie wymaga ona od nikogo znajomości filozofii Chin ani pożółkłych woluminów przechowywanych przez mędrców w niedostępnych klasztorach. Wystarczy chwila, dosłownie chwila, czasu dziennie na przeczytanie kilku stron książki i zastanowienie się nad przekazaną w niej treścią. Sama będziesz zaskoczona, jak wiele można zmienić w swoim życiu w tak krótkim czasie. Gorąco polecam każdemu, kto czuje, że w jego umyśle zaczęły się lęgnąć mole codzienności.

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Codzienna medytacja OM

    Codzienna medytacja OM

    Ta książka pozwoli Ci przypomnieć sobie, jak wyjątkową osobą jesteś i jak istotne są Twoje potrzeby.