Obniżona cena! Jak pokonałam raka Powiększ

(Ebook) Jak pokonałam raka

010011449E

Autor: Monika Godlewska

Studio Astropsychologii

24 godziny


  Zobacz książkę 21,02 zł

  Ebook

  -15%

  Cena katalogowa:

  24,19 zł

  Nasza cena:

  20,56 zł

  Monika Godlewska kilka lat temu usłyszała diagnozę: rak. Od tamtej pory, poddając się kuracji onkologicznej, poszukiwała jednocześnie różnorodnych metod terapeutycznych. Ostatecznie pozwoliły jej one zatriumfować nad nowotworem, dzięki czemu dziś może cieszyć się doskonałym zdrowiem duszy i ciała. Co więcej, dzięki chorobie odkryła prawdziwą wartość życia.
  Od ustawień Berta Hellingera po masaż Shiatsu. Od prozdrowotnych głodówek po dietę makrobiotyczną. Od filozofii Wschodu po muzykoterapię. Od jogi po ćwiczenia zatrzymujące w organizmie energię. Od ciała po umysł. Oto zbiór leczniczych technik, które mogą uzdrowić zarówno Twoją sferę mentalną, jak i fizyczną. Rak objawia się w Twoim ciele, lecz jego podłoże najczęściej tkwi głęboko w umyśle.
  Sprawdzone przez Autorkę terapie duszy i ciała ułatwią wyleczenie się z dowolnej choroby, nie tylko z raka. Poza poprawą zdrowia otrzymujesz świetne samopoczucie na co dzień i witalność większą niż kiedykolwiek przedtem.
  Nie daj się chorobie – postaw na sprawdzone metody!

  EAN
  ISBN978-83-7377-639-5
  Rok wydania2011
  Rozmiar ebookPDF-1,5 MB,EPUB-647,3 KB,MOBI-1,5 MB
  Format ebookPDF,EPUB,MOBI
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Jak pokonałam raka

  Jak pokonałam raka

  Autorka kilka lat temu dowiedziała się, że jest chora na raka. Dzięki chorobie odkryła prawdziwą wartość życia i przezwyciężyła chorobę. Dziś przekazuje Tobie zbiór wypróbowanych przez siebie technik. Skoro uleczyły Ją, pomogą również Tobie.