Obniżona cena! Kompletny przewodnik runiczny Powiększ

Kompletny przewodnik runiczny

01558019

Autor: Lisa Peschel

Studio Astropsychologii

A Practical Guide to the Runes: Their Uses in Divination and

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-49%

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

14,89 zł

Książka ta pomoże Ci odkryć proroczą moc run i ujawni, jak je wykorzystywać jako magiczne narzędzia odkrywania przyszłości, zapewniania sobie ochrony i szczęścia. Od teraz każde Twoje działanie będzie przemyślane i po prostu skazane na sukces. Znajdziesz tutaj pełen opis dwudziestu czterech run Futharku Starszego oraz pustej runy. Autorka wyjaśnia różnice między runami łączonymi, a zapisem runicznym. Szczegółowo, a zarazem zrozumiale objaśnia cztery rozmieszczenia run i ich szczegółową interpretację, w tym znaczenie pozycji odwróconej. Instruuje, jak rzeźbić runy i tworzyć z nich praktyczne talizmany. Dzięki niej poznasz również znaczenie tych znaków w magii i związane z nim ich zastosowania. Runy – źródło naturalnej mądrości!

EAN
ISBN978-83-7377-652-4
Rok wydania2014
Numer wydania1
Format12 x 16,5 cm
Ilość stron212
Oprawamiękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-08-29

Świat runicznych znaków

Poradnik wprowadza w świat run w przystepny i przejrzysty sposób . Opisuje 24 znaki runiczne oraz dodatkową runy tzw. Pustą runę zwaną także Wyrd. Poznajemy główne znaczenie każdej runy oraz jej położenie w pozycji odwróconej, powiązanie z niektórymi runami w układach i ich wzajemne relacje. Autorka zwraca uwagę na to, że chcąc poznać język run, trzeba patrzeć na nie całościowo, próbując odczytać także runy leżące obok siebie. Jest to dobra książka dla poczatkujących, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z runami.

http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/05/92-kompletny-przewodnik-runiczny.html

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-04-18

Magia z run

Ostatnimi czasy na ekranach kin na całym świecie triumfy święci seria filmów o Thorze. Międzynarodowym hitem stał się również serial „Wikingowie” opowiadający o historii i perypetiach nieustraszonych najeźdźców z Północy. Jest jednak coś skandynawskiego, co nie jest popularne od niedawna i z czego korzystają ludzie na całym świecie. Cóż to takiego? Tym czymś są runy. Dotychczas sądziłam, że są one stosunkowo skomplikowane i nie mam w sobie dość zaparcia, by nauczyć się z nich korzystać. Ta książka otworzyła mi jednak oczy. W zaledwie tydzień nauczyłam się samodzielnie korzystać z run. Tobie też się uda!


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Kompletny przewodnik runiczny

  Kompletny przewodnik runiczny

  Autorka wyjaśnia różnice między runami łączonymi, a zapisem runicznym.