Obniżona cena! Podręcznik magii ochronnej i cofania uroków Powiększ

Podręcznik magii ochronnej i cofania uroków

01001868

Autor: Jason Miller

Studio Astropsychologii

Protection and Reversal Magick (Beyond 101)

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-25%

Cena katalogowa:

39,90 zł

Nasza cena:

29,93 zł

Jeśli dostałeś mandat, cierpisz na problemy żołądkowe, jesteś ciągle zmęczony lub nagminnie się spóźniasz, możesz być ofiarą magicznego ataku. Dzięki poradom Autora dowiesz się, kto jest jego sprawcą i wyeliminujesz negatywne oddziaływania ze swojego życia. Ponadto zabezpieczysz się przed ich ponownym wystąpieniem. Pomogą Ci w tym Twoje magiczne systemy wczesnego ostrzegania, amulety, talizmany i codzienne obrzędy tworzące niewidzialną ochronną tarczę.
Z tej książki dowiesz się także, w jaki sposób możesz obłaskawić agresywne duchy i tworzyć magiczne pułapki, które zaabsorbują wszelkie negatywne oddziaływania. Poznasz codzienne rytuały i medytacje, które doskonale zabezpieczą Cię przed potencjalnymi zagrożeniami. Ochroń siebie i bliskich.

EAN 9788373775978
ISBN 978-83-7377-597-8
Oprawa miękka

Patronat medialny

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2013-07-11

Tydzień temu dostałem mandat za przekroczenie prędkości. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że był to trzeci mandat w tym miesiącu. Pomyślałem sobie: Zupełnie jakby ktoś rzucił na mnie urok. I coś mnie tknęło. Udałem się do znajomego, który zajmuje się czarami. Wspólnie zdołaliśmy nie tylko rozpoznać czar, ale i zidentyfikować jego sprawcę. Kolega powiedział, że w tej książce znajdę rzeczy niezbędne do poradzenia sobie z podobnymi sytuacjami w przyszłości. Dzisiaj codziennie korzystam z zawartych w niej porad i zauważyłem, że suma pecha w moim życiu znacząco zmalała. Przypadek? Nie sądzę…

Napisz opinię

Napisz opinię

Podręcznik magii ochronnej i cofania uroków

Podręcznik magii ochronnej i cofania uroków

Ta książka wyjawi Ci wszystko, co powinieneś wiedzieć o technikach parapsychicznej obrony. Zapewnij sobie bezpieczeństwo.