Obniżona cena! Matryca energetyczna. Innowacyjne uzdrawianie Powiększ

Matryca energetyczna. Innowacyjne uzdrawianie

01001704

Autor: Richard Bartlett

Studio Astropsychologii

Matrix Energetics. The Science and Art of Transformation

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Matryca Energetyczna to energia, która potrafi uwolnić siły tkwiące w każdym z nas, także w Tobie. Wystarczy, że połączysz łagodny dotyk i skupioną myśl, a wydobyta energia stanie się ukojeniem dla ciała i umysłu. Autor i jednocześnie odkrywca tej techniki, po raz pierwszy wykorzystał ją do uzdrowienia swojego syna, któremu nie pomagały żadne inne sposoby leczenia. Matrycę Energetyczną można tłumaczyć w oparciu o fizykę kwantową, której głównym założeniem jest jedność człowieka ze wszechświatem i nierozerwalne złączenie tajemniczą energią zwaną polem energii punktu zerowego. To potężne i nowatorskie narzędzie, które przynosi natychmiastowe efekty nawet, jeśli masz pewne wątpliwości, wystarczy, że poddasz się działaniu energii, a na pewno doświadczysz jej skutków.

EAN9788373774759
ISBN978-83-7377-475-9
Rok wydania2015
Numer wydania7
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron208
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-01-10

Bawię się energią i wychodzi , wygląda to na szaleństwo ..ale z

Ta książka jest jest podróżą poza czasem.. i teraz po jej przeczytaniu uświadomiłem sobie ,że nie tylko ja jestem szalony .. a właściwie to jestem najnormalniejszy TO POZOSTAŁOŚĆ jest szalona bo tkwi w MATRIX MATRYCY .. a ja sobie z kwanta na kwant. wybieram sposób zabawy w radosne życie ..
To nie jest książka dla logicznie myślących, których EGO prowadzi po teoriach i fałszywych iluzjach rzeczywistości .. Tu jest potrzebny otwarty umysł .Wyobraźnia poza dogmaty . Dziecięcy umysł by z Radością i ufnością budować swoją piękną jakże bajkową rzeczywistość..

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2010-11-05

Ta książka to doskonała prezentacja leczenia alternatywnego poprzez energię. Tak przystępnie napisanej książki z tej tematyki jeszcze nie czytałem. Bartlett nie popada w naukowe rozważania, tylko pomimo że, ta technika wywodzi się z fizyki kwantowej, to potrafił przedstawić jej założenia w naprawdę prosty sposób. Wszelkie dolegliwości wyleczysz jedynie ruchem ręki i pozytywną myślą. Jak tylko zaczniesz stosować Matrycę Energetyczną w życiu Twoim i Twoich bliskich już nigdy nie zagości ból, cierpienie i choroba. Brzmi jak slogan? Nieprawda, to jest technika poparta doświadczeniem wielu osób. Dzięki odkryciu Bartletta uzdrawianie wkracza w nowy wymiar i bądźmy wdzięczni, za to, że możemy tego doświadczać. Zarówno to rewolucyjne odkrycie, jak i ta książka są rewelacyjne! :)


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Matryca energetyczna. Innowacyjne uzdrawianie

  Matryca energetyczna. Innowacyjne uzdrawianie

  Wystarczy, że połączysz łagodny dotyk i skupioną myśl, a wydobyta energia stanie się ukojeniem dla ciała i umysłu.