Obniżona cena! Metoda dwupunktowa w praktyce. Jak wykorzystać energię pola serca Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Metoda dwupunktowa w praktyce. Jak wykorzystać energię pola serca

01556436

Autor: Melissa Joy Jonsson

Studio Astropsychologii

M-Joy Practically Speaking: Matrix Energetics and Living You

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  -50%

  Cena katalogowa:

  39,30 zł

  Nasza cena:

  19,65 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.
  Każdy z nas może dokonywać dowolnych zmian w swoim zdrowiu, życiu i całym otoczeniu. A wszystko za sprawą metody, którą praktykują już setki tysięcy ludzi na całym świecie. Z książki dowiesz się, jak poradzić sobie z różnymi życiowymi sytuacjami i wyzwaniami oraz doświadczyć pełnej radości i osobistego spełnienia. Kluczem do tego jest pole serca, które jest portalem do wewnętrznej mocy oraz osobistej i globalnej przemiany. Nauczysz się szybko w nie wchodzić, koncentrować się na nowych aspektach codzienności i obserwować przełomowe zmiany w swoim życiu. Przechodząc przez kolejne rozdziały publikacji uświadomisz sobie, że fizyka kwantowa jest nie tylko zrozumiała, ale i niezwykle praktyczna. To dzięki niej dane Ci będzie zrealizować wszystkie swoje marzenia. Nauka czynienia cudów.
  EAN
  ISBN978-83-7377-783-5
  Rok wydania2016
  Numer wydania1
  Format14,5 x 20,5 cm
  Ilość stron236
  OprawaMiękka

  Polecamy również

  W pakiecie taniej

  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Metoda dwupunktowa w praktyce. Jak wykorzystać energię pola serca

  Egz. ekspozycyjny - Metoda dwupunktowa w praktyce. Jak wykorzystać energię pola serca

  Książka ukazująca opinię autorki o dokonywaniu zmian w swoim zdrowiu, życiu i całym otoczeniu, do których kluczem jest pole serca.

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 22,20 zł 44,40 zł -50% W magazynie

   Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.Czym jest rzeczywistość? Najnowsze badania dowodzą, że to co widzimy i możemy dotknąć już nie wystarcza aby określić materię. Współczesna fizyka kwantowa udowadnia, że rzeczywistość ma wiele wymiarów i jest zupełnie inna niż nam się wydaje. Autorki, w oparciu o badania naukowe, szczegółowo analizują bilokację, czyli przebywania w dwóch...

   22,20 zł 44,40 zł -50%
   Promocja
   W magazynie
  • 19,65 zł 39,30 zł -50% W magazynie

   Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.Matryca Energetyczna to energia, która potrafi uwolnić siły tkwiące w każdym z nas, także w Tobie. Wystarczy, że połączysz łagodny dotyk i skupioną myśl, a wydobyta energia stanie się ukojeniem dla ciała i umysłu. Autor i jednocześnie odkrywca tej techniki, po raz pierwszy wykorzystał ją do uzdrowienia swojego syna, któremu nie pomagały żadne inne sposoby...

   19,65 zł 39,30 zł -50%
   Promocja
   W magazynie