Obniżona cena! Kwantowy kod uzdrawiania. Prosta technika zmiany świadomości Powiększ

Kwantowy kod uzdrawiania. Prosta technika zmiany świadomości

010011001

Autor: Sandra Anne Taylor

Studio Astropsychologii

Your quantum breakthrough code. The simple technique that br

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 22,00 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Każdy z nas w życiu kieruje się pewnymi wzorcami zachowań, które wyniósł z domu, szkoły czy pracy. To one decydują o naszych sukcesach i porażkach. Teraz jednak nadszedł czas, aby je w końcu uzdrowić na kwantowym poziomie. To, co przez całe życie Ci wpajano, nareszcie przestanie być Twoim przeznaczeniem. Dzięki przedstawionej metodzie nauczysz się dekodować szkodliwe energie, a w ich miejsce wprowadzać wzorce nastawione na sukces i osiąganie wyznaczonych celów. Zamieszczone w książce szybkie wizualizacje i techniki afirmacyjne pozwolą Ci natychmiast osiągnąć spokój i wyciszyć się nawet w najtrudniejszych momentach Twojego życia. Kwantowy kod uzdrawiania zlikwiduje ponadto Twoje blokady oraz nieświadomie narzucone Ci przekonania. Zakoduj przyszłość, o której zawsze marzyłeś.

EAN9788373777170
ISBN978-83-7377-717-0
Rok wydania2015
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron240
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2015-06-15

Jak odzyskać radość życia

Kiedy, dzięki tej książce, poznałam technikę kodowania i dekodowania, zobaczyłam, że jest bardzo łatwa i zajmuje mało czasu, więc postanowiłam spróbować. Przeszło mi przez myśl, że mogę nawet spróbować cofnąć się do czasu, kiedy miałam 20 lat i byłam szczęśliwą i beztroską dziewczyną. Każdego ranka przełamywałam depresję i smutek. Dekodowałam stres i nudę. Następnie kodowałam umiejętność postrzegania mojego życia jako zabawnego i ekscytującego. Kodowałam entuzjazm w pracy i większą miłość oraz uznanie wobec moich dzieci. Kodowałam często w ciągu dnia – chwilkę tu, minutkę tam, zawsze, kiedy tylko zauważyłam, że zaczyna dopadać mnie depresja. W końcu zaczęłam dostrzegać coraz częstszy uśmiech na mojej twarzy. Inni również zauważyli zmianę mojego nastroju. Coraz częściej chcą teraz ze mną przebywać, co bardzo mnie cieszy. Dzięki tej książce już wiem, że kiedy robi mi się ciężko, lub wpadam w dawne schematy, nie przejmuję się tym, gdyż wiem, że mogę zmienić mój kod. To zabawne, kiedy widzę czystą radość w rzeczach, które kiedyś były dla mnie obojętne. Moje życie jest lżejsze i sama czuję się dużo lepiej. Zbliżyłam się z rodziną, spędzamy razem więcej czasu i świetnie się bawimy. Znajomi mówią, że jestem inną osobą, lecz tak naprawdę nic się nie zmieniło – jestem tym samym radosnym człowiekiem, którym byłam 20 lat temu. Ta dziewczyna powróciła!

  Oceń 
  2016-01-07

  Uzdrów sam siebie

  Autorka tłumaczy wszystko w bardzo przystępny i szczegółowy sposób. W tej książce otrzymujemy nawet gotowe do wypowiadania afirmacje, a także opis dodatkowych praktyk, które powinniśmy w tym czasie stosować. Pani Taylor porusza wiele aspektów codziennego życia, od miłości, przez radość, aż do odpowiedzialności. Skupia się na tych elementach ludzkiego życia, które najczęściej nas dręczą i powodują, że tracimy wiarę. Pojawia się tutaj również trochę informacji z dziedziny epigenetyki i neurologii, ale nie jest to podejście naukowe i brak tutaj języka specjalistycznego. To tylko ogólny i bardzo prosty zarys tego, o co chodzi.
  „Kwantowy kod uzdrawiania” to książka dobra dla tych, którzy są zabiegani i szukają gotowego przepisu na wprowadzenie zmian. Metoda przedstawiona przez Sandrę Taylor jest bardzo łatwa i z pewnością każdy sobie z nią poradzi. Wystarczy znaleźć tylko parę minut dziennie i zacząć stosować to, co przedstawiła autorka. Dzięki tej pozycji wiele może się zmienić w Twoim życiu, a Ty staniesz się zupełnie nowym człowiekiem! Oczywiście wszelkie zmiany będą na plus!

  Cała opinia na: www.bookeaterreality.blogspot.com


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Kwantowy kod uzdrawiania. Prosta technika zmiany świadomości

   Kwantowy kod uzdrawiania. Prosta technika zmiany świadomości

   Dzięki tej książce przełamiesz zakodowane w Tobie stare wzorce i schematy, przebudowując je na kwantowym poziomie.